Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok választ adni?

Tudtok választ adni?

Figyelt kérdés

Szóval az történt,hogy barátom petting során előváladékosan hozzádörzsölte a nemiszervemhez az ő nemiszervét, de nem élvezett rám el.Aznap pont peteérésem volt,de a történtek után háromnegyed órával kimostam magam.Mennyi az esélyem a terhességre?

5 napja késik,lehet csak azért,mert rástresszelek nagyon nagyon.


2014. máj. 19. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1, nem kell maszatolni és nincs para.

2. juthatott be spermium? mennyire odadörzsölte és mennyire befelé?

3. a jó ég tudja, miért késik, de 5 nap késésnél akármilyen terhességi teszt kimutatja, ha összemaszatoltátok a babát.


Én erősen kétlem.


Egy jótanács: A "kimosás" olyan, mint halottnak a csók. Semmire nem jó azon kívül, hogy hazavágod a hüvely ph-d és könnyebben szaporodnak a bacik és a gombák.

2014. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éve menstruálsz? Még lehet rendszertelen is.


Mit jelent az, hogy a "nemiszervedhez"? Csiklódhoz vagy a lyukhoz?


0% esélyed van rá, ha nem tette be egy mp-re sem gumi nélkül. Nem számít, hogy peteérésed volt épp, ezt nem is tudhatod biztosra, hacsak nem követed a ciklusod méréssel. (nem mindenkinél 14 napnál van, nem mindenkinek 28 naposak a ciklusai, stb.)


Az, hogy kimostad magad, nem számít a kérdés szempontjából.

2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maximum egy nagyon kevés előváladék juthatott belém, de az se igazán.Csak kívülre szerintem,mert nem rakta be egy icipicit sem:)
2014. máj. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!