Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esély a teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély a teherbe esésre ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A húgom néhány napja lefeküdt egy fiúval. Nem védekeztek, de a srác nem ment el. Tudom, teherbe lehet esni az előváladéktól, de mégis erre mekkora az esély? Későn szólt és már nem lenne hatásos az esemény utáni tabletta, úgyhogy meg van ijedve. (tudom, hülye volt, ő is tudja)
2013. ápr. 20. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
hát mivel tisztába vagy vele h esélyes így jobb lenne sztem egy teszt...bár nem annyira nagy a valószínűsége...de azért egy teszt nem ártana ő is megnyugodna :)
2013. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hmm lássuk, olyan 65,9% -.- Honnan tudjuk? Menjen el orvoshoz, nem csak díszek, vagy porfogók.
2013. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
am meg addig örüljön még nem kap el vmi nemibetegséget esetleg ha ilyen meggondolatlan
2013. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! most nem azért, de ez amit leírtál finoman fogalmazva egy semmi, miért nem nézed meg a neten, onnan kezdve, mikor volt meg a menstruáció, milyen hosszú a ciklusa, ezekkel kéne kezdeni, ez a minimum, mert ha már dug valaki azt hittem van némi agya, de sajnos tévedtem N
2013. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tesztet vettünk már, de 4 napja történt, még úgysem mutatná ki biztosan.

Néztem ezt az ovulációs kalkulátort, eszerint kb. az ovulációja utolsó napján történt a dolog, vagy eggyel később, 100 százalékosan nem tudtuk kiszámolni. (20 nappal az utolsó menzesze után)

2013. ápr. 20. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Hét akkor várni kell a következő mensit, mint a messiást, más teendő nem nagyon van.
2013. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! esetleg azt nem tudjátok, hogy mikor érdemes megcsinálni a tesztet? a neten különböző dolgokat olvastam, hogy 3 nappal a közösülés után, vagy a következő menstruáció idején, stb.
2013. ápr. 20. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Köv menszesz idején.
2013. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
minimum 2 hétnek kell eltelnie az aktustól számítva!
2013. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!
2013. ápr. 20. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!