Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esely van ra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esely van ra, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Utolso ciklusom november 15.en volt! 29.en szeretkeztunk a parommal,es megszakitasos modszerrel "vedekeztunk" es mikor mar ment elfele,akkor huzta ki,es nem biztos benne,hogy nem-e ment egy kicsi is belem,mert mikor elvezett,ennyit mondott csak idezem hogy "b szdki" mondom neki mi van? ilyen jo volt? aztan hallgatott,majd azt mondta hogy nem biztos h nem-e ment belem is egy kicsi,de mar nem emlekszik ra,annyira kikapcsolt,eddig nem igazan fordult elo ilyen velunk,azonnal rohantam pisilni,hogy "follyon" ki belolem ha ment is be.De kb olyan 3perc telt el a pisiles es az aktus kozott.Masnap reggel akart venni esemeny utani tablettat,de vegul is lebeszeltem,meg o is eleg bizonytalan volt,hogy lehet h csak nem kene venni,mert nem ment bele semmi.Amugy lassan 4eve boldog parkapcsolatban elunk,a baba mondjuk,meg varhatna 2 evet,de ha jon az sem baj! mekkora az esely hogy terhes maradtam? es mikortol jonnek a tunetek? ha jol olvastam kb most pentekre,mikulasra kell mar beagyazodjon teljesen,ugy irta h 1 het kell neki.attol kezdve mar jonnek is a tunetek? jart mar igy valaki? koszonom!

2013. dec. 3. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy vegyetek egy tesztet, az kimutatja, de várhatsz is a menzeszig.
2013. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
tesztnek is kb két hét kell. Döntsd el h para vagy sem. Ha az, esemény utáni (mert lehetsz terhes), ha meg nem para, várj. Úgyis kiderül.
2013. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a menzeszig minden fele keppen varok :) az esemeny utanit meg mar lekestuk,mar kedd van :P
2013. dec. 3. 13:35
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
hát ha addig akarsz parázni.... Egyébként ha az vagy és lesznek tünetek (mer ugye nem mkinél vannak), akkor azok 2 hét magasságában már el tudnak kezdődni
2013. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ertem :) hat 18.an kell megjojjon,addig igyis ugyis varok a teszttel.
2013. dec. 4. 15:09
 6/10 A kérdező kommentje:
ma 9.en hanytam is delben :( es emelygek egesz nap
2013. dec. 9. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez még 100% hogy nem terhesség tünete,inkább vírusos betegség! A terhes tüneteket a hcg nevű hormon okozza,ami az aktustól számolva leghamarabb 12-14nap múlva jelenik meg a szervezetben.Ennek az az oka,hogy ahoz hogy teherbe ess,először be kell ágyazódnia az embriónak.Tehát 4-5 napot vár a petevezetékedben,majd 8-10nap alatt beágyazódik.Tehát 6napra rá,még nem terhesség végett hánytál :)
2013. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mar 10 nap telt el az aktus ota,es tobb helyen olvastam h mar 10 nap utan jelentkezhetnek a tunetek,az emelyges melle meg gyomoreges is tarsul. nem hinnem h virus lenne,se lazam,se semmi,es ez az emelyges is hullamzo,neha tok jol vagyok,neha meg csak ugy elovesz.
2013. dec. 9. 17:37
 9/10 alyson22 válasza:

azt honnan vetted ha pisilsz utána "kifolyik" és nem valószínű a teherbe esés?!

persze valamennyi kifolyik ha pisilsz hanem de ha már egy kicsi is bejut és van egy győztes akkor "praktikákkal" nem lehet tenni ellene.

ui.: bocs csak szemetszúrt ez a pisilés teherbe esés párhuzam.

2013. dec. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia semmi problem....amugy tobb baratnom mondta h ok mindig mennek h nah azert follyon ki a nagy resze,es ez mar nallam is megszokassa valt. tudom h eleg egy cseppnyi is.
2013. dec. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!