Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első inszemre készülünk....

Első inszemre készülünk. Nehéz fizikai munkát végzek rengeteg stresszel. El kellene majd mennem betegállományba? Munkahelyemen nem tudják, hogy Kaáliba járunk. Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni! Menj el szépen dolgozni, ne gondolj az inszemre, ne kattanj, stresszelj rá és sikerülni fog!
2009. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el táppénzre. Én már túl vagyok egy inszenem és a beavatkozás után az orvos mondta is, hogy nehéz fizikai munkát, emelgetést ne végezzek. Én egy irodában ücsörgök egész nap, de mégis elmentem táppénzre. Ennyit csak megér nem??
2009. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én otthon rágtam a körmöm és idegeskedtem, ahelyett, hogy eltereltem volna a figyelmem. Nem is sikerült.
2009. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jártam dolgozni, de nekem nem kell fizikai munkát végeznem, és nem is stresszeltem. Tanító nő vagyok.

A dokid mit javasol? Tudtommal ezek na tényezők nem tesznek jót a teherbe esésnek.

2009. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!