Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltabb kismamák vagy...

Tapasztaltabb kismamák vagy gyakorlott hőmérőzők megnézitek nekem?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet, hogy eltaktikáztam a dolgot.


3 hónapja hőmérőzők, és az első két hónapban az ovu előtt 3 napig volt lejjeb a testhőm. (Kb. ezeken a napokon volt ovus fájdalmam is.)


Mikor hétfőn lejjebb ment a testhőm, és kedden is ugyanannyi lett, akkor csütörtök hajnalra számoltam az ovum.


Kedd este együtt is voltam a férjemmel. Erre ma nem szökött fel a testhőm, hanem lejjebb ment még 0,1 fokkal. Szóval valószínűleg holnap lesz ovum.


Ha így van, akkor kb. 55 óra telik el az aktus és az ovu között. Nem sok az? Tudom, hogy akár 5 napig is bla bla bla, de 48 óra, amit biztosra mondanak. Félek, hogy lecsúsztunk a babáról.


2014. máj. 22. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb, szeretkezzetek ma is és holnap is :)

Amúgy nem jó a link.

2014. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel!
2014. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha tudnánk szeretkezni, akkor nem aggódnék, de el kellett utaznia a páromnak, és csak vasárnap jön haza.

Az a baj, hogy már bőven 30 felett vagyunk, és még nincs babánk. (Egy volt, de ő a születése után meghalt.)


[link]

2014. máj. 22. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a hőgörbéd nekem erre mondta a doki hogy jól néz ki! [link]
2014. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebből a hőgörbéből még semmire sem lehet következtetni.

Se arra, volt-e peteérésed, sem a továbbiakra.

Folyamatosan kellene mérni.

2014. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Folyamatosan mérem, és az eddigi hónapok alapján ma kellett volna felszönie, de ehelyett még lejjebb ment.

A kérdésem annyi csak, hogy ha holnap szökik fel, akkor lehetek-e terhes kedd esti együttlétből?

(54 óra után.)

2014. máj. 22. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
nem értem mit nem értesz nem jó a görbéd. nem lefelé kellene mennie a ciklus elejétől. így nem tudod mikor lenne péd. nem tudsz matekozni hogy mikor lenne jó... menj el orvoshoz elküld hormonvizsgálatra mert ez így nem jól van.
2014. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A hormonjaim rendben vannak, és eddig is lassan lefelé ívelt a görbém, aztán leesett hirtelen, és felszökött. És volt ovum is.


Tessék, itt egy mintagörbe: ovu előtt itt is lassan megy le a hő.


[link]


De gondolom, ezt is megmagyarázod.

2014. máj. 22. 17:07
 9/9 A kérdező kommentje:

Idézem:

"A menstruációs ciklus elő felében a testhőmérséklet körülbelül állandó - 37 fok alatti -, nagyobb ingadozásokat nem mutat. Viszont a peteérés előtt körülbelül 24 órával visszaesik a testhő 0,2-0,4 fokkal..."


Ez enyém hol ingadozik látványosan? Az ovuig 0,3 fokon belül volt, majd onnan még lejjebb esett.


A tiéd ingadozott rendesen: 0,8 fok a diffi a min és a max között. Az alapvonalhoz képest nem is esett vissza. (Egyáltalán hol is van nálad az alapvonal? 0,1-et esett vissza, de annyi volt előtte 2 nappal is.

Gondolom magánorvosod van, hogy így dicsérte a görbédet.

2014. máj. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!