Mikor lehet érezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Aktus után kb hány nappal lehet érezni az első tüneteket? Vagy csak a nemvárt után?
2014. máj. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
De jó én látom a második csíkot :D pár nap múlva tesztelsz még egyet?? :D örülök nagyon és Gratulálok :D (még csak halkan)
2014. máj. 26. 19:56
 22/51 anonim ***** válasza:

Előző voltam,köszönöm :)

Mindenképpen ismételek és jelentkezek.

Veletek mizujs? Tünetek? Teszt?

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már csak a kíváncsiság kedvéért is csináltam egy tesztet. Ami egy szép negatív lett :( de hát tudtam előre de bennem volt az hogy hátha mégis csak lesz egy halványka második csík. Na de sebaj ha most nem sikerült majd legközelebb. Viszont jövőhéten lesz a nemvárt, addig még tesztelek :D szerintem a hét vége felé :D
2014. máj. 26. 21:41
 24/51 Nitókrisz ***** válasza:
Nalam azota is semmi, csak a cicim lett erzekeny, de ez siman jelenthet rosszat is :( Szombatig varok, ha akkor nem jon, teszt.
2014. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Néha a cicim nekem olyan mint mikor szoptatni kellene és bizsereg :D bután hangzik de ezt érzem. Oda lent is néha beleszurkal.. na meg az este picit égett a gyomrom. Az első terhessegem is így kezdődött. Talán van valami de nem elem bele magam. De jo egy kicsit játszani a gondolattal és keresni a lehetséges tüneteket :) ti is így vagytok ezzel? :D
2014. máj. 27. 12:41
 26/51 anonim ***** válasza:
6 - os voltam a tesztes képpel...hát a ma reggeli negatív lett, de úgy döntöttem egy jó pár napig hanyagolom a témát, nem tesztelek szerintem,mert még van azért nem vártig időm...nem is értem miért lett ilyen "erősen" halvány a tesztem :) Lehet száradási csík volt?! Bár rózsaszín volt élőben ez tuti...hát nem tudom. Mindenesetre nekem csak annyi tünetem van,hogy elég gyakran megszédülök, és fáradékony vagyok nagyon...sőt aluszékony inkább , el tudnék aludni bármikor :) Lehet a melegtől... a hőm 37 fok felett van egyenlőre :)
2014. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Szurkolok hogy mindenképpen pozitív legyen :) ha teszteljek én is megírom.
2014. máj. 27. 13:31
 28/51 anonim ***** válasza:
Én is Neked!!! Írj mindenképpen , várom :)
2014. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Kérdező,neked nem 5 napja volt még csak ovud?
2014. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Megírom én is :) de igen úgy valahogy.. de már egy ideje próbàlkozunk. De nem értem, csak és kizárólag ovulaciokor eshet teherbe egy nő?
2014. máj. 27. 21:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!