Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet olyan, hogy valakinek...

Létezhet olyan, hogy valakinek az első terhességét kimutatja a teszt, de egy későbbi terhességet nem? Hallottatok valaha ilyenről? Szerintem ez lehetetlen.

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A teszt nem személyiségfüggő, hanem HCG hormont mérő objektív teszt. Ha van hormon a vizeletben, akkor azt kimutatja adott koncentráció felett.
2014. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de olyanról többször hallottam h az illető veséje vmiért nem választotta ki a hcg-t, így a teszt végig negatív volt, ennek ellenére megszületett egészségesen a baba. De ebben az esetben nyilván minden terhességénél ez van, hiszen a vese nem fog változtatni a "szokásain".

Épp ezért gondolom h nincs olyan, hogy egyszer kimutatja, egyszer nem.

2014. máj. 24. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,jól írtad hogy van ilyen,a magyarázatod is tökéletes.Viszont olyan hogy az első gyereknél kimutatja a másodiknál meg nem,nah olyan már nincs.Ha valakinél ez a ritka kiválasztási zavar áll fent,akkor egyetlen gyermekénél sem fogja mutatni a teszt.
2014. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, köszönöm!
2014. máj. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!