Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már valaha, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már valaha, hogy ő más számotokra mint a többi? Hogy lehetetlen rajta túllépni, mert ő a "tökéletes" számotokra?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok továbblépni egy máig le nem zárt "kapcsolaton. Tavaly ilyenkor majdnem összejöttünk egy fiúval,de ő szépen felszívódott a hülye kifogásaival.Azóta sem volt szerintem olyan hónap,hogy valamilyen formában ne keresett volna.Neki most kb féléve van egy barátnője,és még így is mindig keres.Sosem hittem az "első látásra szerelemben" de ez az volt.Akkor amikor először odajött hozzám már éreztem,hogy van benne valami más,amiről nem is tudtam hogy keresek.
2013. júl. 14. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondom mi ez a jelenet: Kívánatosság.
2013. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod lezárni mert nem hagyja. Hajtsd el!
2013. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, de aztán kiderült róla, hogy egy hazudozós gyökér... Gyűlölöm, de még mindig el tudnék olvadni tőle. :/


Ilyen f@.szkalapok nem érik meg, törődj olyanokkal akik mellett boldog vagy! :)

2013. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet mert nem probaltatok meg nem derült ki mi lett volna ha....az ilyen befejezetlen betteljesuletlen dolgokat nagyon nehéz lezárni. Főleg ha folyamatosan keres is. Kérdezd meg mit akar ha kapcsolatot nem. Barátkozik?
2013. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öld ki a reményt!! Beszélj vele, mondd el, hogy mit érzel, hagyj neki 3 napot, hogy gondolja végig és döntsön. Ha azt mondja, hogy nem, felejtsd el örökre. Gondolkozz. Minden agyban dől el. Picit hergeld is magad, bár ha haragszol rá, nem a legjobb, mert abból megint könnyen lehet szeretet, de jobb, mint ha szeretnéd.

Honnan ismered? Személyesen? Fogod őt látni ezután, ha nem lesz semmi?

2013. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy buliban ismerkedtünk meg,nagyon jól éreztem magam mellette.ahhogy szokott ez lenni,akkor jöttem rá,hogy megszerettem amikor elveszítettem.Bonyolult a helyzet,mert egy városban lakunk,nem tudom elkerülni..
2013. júl. 14. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmondom: Sehogy! Aztán majd az élet eldönti, ha tényleg ő a tökéletes, akkor előbb utóbb összejöttök, ha meg még sem ő az, akkor jobb is hogy nem vele vagy.

Egyébként velem is hasonló a szitu :/

2013. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!