Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kulonbozo ultrahangvizsgalat...

A kulonbozo ultrahangvizsgalatok ugyanazt mondjak, hogy a babam marc 19en volt 1 hetes, es dec. 19en szulok, az utolso menstruaciom marc 15 korul lehetett, de a nuvaring miatt nem tudom mennyi a ciklusom, akkor a baba mikor foganhatott?

Figyelt kérdés
illetve mi van olyankor ha vki nem tudja az utolso menstr. idejet. (marc 8an foganhatott a baba?-kiszamoltam es akkor nem egyezne a szulesi datum, es 2 het elteres lenne a baba kora kozott)
2007. okt. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem az utolsó menstruáció elsö napja ápr.7.Nekem kicsit hosszabbak voltak a ciklusaim.Èn 2008 jan.24.--e´re vagyok kiírva.az uh-nak lehet hinni,mert a baba me´reteiböl mondja´kmeg,hogy menyi idös.

Vigya´zz magatokra.

2007. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom pontosan, mikor volt az utolsó menzeszem, de az ultrahangon amit mondanak, az általában be szokott jönni, tényleg a méretek alapján állapítják meg a baba korát. Mondjuk a szülés várható időpontját az utolsó menstruáció alapján számolják ki, de ez akkor sem egy tuti biztos dátum, ha percre pontosan tudod az utolsó menstruációd idejét, mert végülis a 38. héttől bármikor megszülethet a baba, az már nem koraszülés.
2007. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy hetes babat nem mutat ki az uh.,5 hetesen a petezsakot latjak leginkabb es kb 6-7 hetesen mar jol kiveheto az embrio,alt megkozeliti de meg is haladhatja az 1 cm-t.ha dec. 19-re irtak ki,ami nem jelenti h akkor is szulsz,minden valoszinuseg szerint marc. 14 -e volt az utolso mensid elso napja,tehat dec 4. es januar 3. kozt kelle szulnod.dec 19 a 40.het,amibol ha levonsz 2 hetet elmeletileg marcius 28-an vagy akorul kellett hogy ovulaciod legyen,tehat az elvek szerint marc 26-29 kozt ha volt aktusotok megfoganhatott a baba.ezek csak nagyon hozzavetoleges adatok,hiszen nem tudjuk a ciklusaidat,az ultrahangon megtudjak mondani a baba mereteibol h hany hetes,igy vissza szamolhatsz,korulbelul mikor lehetett.azonban ne felejtsd el hogy egy 4 hetes terhesseg valojaban csak 1-2 hetes,hiszen meg nem voltal terhes az utolso mensid elso napjan.
2007. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az elozohoz hozzatennem,szulesznokent nogyogyasz mellett dolgozom olaszorszagban
2007. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

utolso mensi 2006.jun.9. volt szules datuma 2007.marc 15.

5 ultrahangon mindig mas korunak veltek a babamat,aztmondtak h nem fejlodik.a 42.hetet betoltottem,marc. 29en zselevel meginditottak a szulest.kisfiam aki nem nott rendesen szerintuk,meg az uh szerint 3720 gramm es 53 cm volt.en mar nem hiszem h lenyegesek ezek,a fontos hogy no,egeszseges es mint mamaink mondjak,mikor megerik a korme kibujik.

2007. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nuvaringgel estél teherbe?Mennyi ideig használtad?
2008. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!