Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez? Mi történhetet...

Mi lehetett ez? Mi történhetett? Valaki tapasztalt hasonlót valaha?

Figyelt kérdés

Tegnap este 11kor(3.dpo) elég erősen megjön érzésem volt. Vagy egy óra hosszáig tartott. Elég sz.r volt. Szerintetek mi történhetett?

Egy hónapja volt húgyuti fertőzésem, antibiot szedtem,de azt hiszem, már meggyógyultam. VAgy ez még az?

Elég fura lenne, így nem hiszem. De akkor micsoda?


2009. dec. 30. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez azért tök jó, hogy senkinek sincs mensis fájása a luteálisban. Főleg nem annak az elején.

Jó lett volna,megbeszélni vkivel, hogy vajon miért lehetett.

2009. dec. 30. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:
nézd, én nem vagyok doki, abból indulok ki, hogy a pete 5nap alatt járja végig a vezetéket, a 3.dpon féluton járhat.. tehát szerintem csak kicsit érzékenyebb most a gyógyulás után, és érezted, ahogy vándorol a petéd. nyugodj meg.
2009. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Kedves volt. :)
2009. dec. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!