Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeruntetek lehet ebbol...

Szeruntetek lehet ebbol terhesseg?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonni a verzesnek, de meg semmi barnazas sincs, ami elotte szokott lenni. De tegnap es ma is olyan erzesem volt es van most is, mintha mar verzes lenne. Olyan, mintha mar betetet kellene betennem, de nezem es semmi. Lehet talan tenyleg baba lesz, mert ugy szeretnenk mar. Amugy nem vedekezunk.
2014. máj. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött! Semmi más tünetem nem volt! Mindenki a cicifeszülést kérdezte, de nekem a tejbelövellésig semmi nem volt! Nemvárt után egy nappal lett pozitív a teszt, majd ezek után jöttek a jellemzőbb tünetek! Szorítok neked!
2014. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, es nagyon bizom mar benne en is most, mert minden honapban eddig amikor eljott az ido, csak csalodtam es szomoru lettem.
2014. máj. 28. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
és mikor tesztelsz?
2014. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1babánál én is így voltam :) most a 2nál ma teszteltem de selejtes volt a teszt :( így várhatók holnapig. nekem holnap lesz 1hete hogy nem jött meg.
2014. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!