Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy "kis" gond! Azok...

Van egy "kis" gond! Azok véleményére lennék kíváncsi, akik esetleg jártak már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy jó kategóriába írom-e a kérdésemet, de remélem, hogy itt is kapok egy kis segítséget! :)


Másfél hete késik a mensim! Ebben a hónapban elég sokszor voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk, de egyik alkalommal sem történt baleset (nem szakadt ki, nem szivárgott, nem csúszott le)!

Múlthéten csütörtökön csináltam egy tesztet, ami határozottan negatív lett! (barátnőm is megnézte, ő is negatívnak látta)! A barátom csak este tudta megnézni, de kételkedett a teszt eredményében, így este vettünk egy másikat, amit a nap bármelyik szakában el lehet végezni, és szintén negatív lett!

Eltelt pár nap, a mensim csak nem jelentkezett, ezért tegnap vettem egy harmadik tesztet, egy ClearBlue-t, ami elég megbízható! Szintén negatív lett! Mindhárom teszten elég határozottan látszott az eredmény!

Mostanában elég sokat idegeskedtem a suli miatt is, plusz ez a mensi dolog rátett egy lapáttal! 21 évesen még korai lenne egy gyerek!

Még várok egy kicsit, de ha továbbra sem jön meg, akkor irány az orvos, mert nem csak terhesség miatt késhet, sok egyéb dolog miatt is!


Szerintetek a stressz miatt késik? Esetleg csináljak-e negyedik tesztet a biztonság kedvéért? Valaki járt már így közületek?


Köszönöm a válaszokat! :)


21/L



2014. máj. 28. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
felesleges már tesztelgetni, irány a doki
2014. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a doki. Pont azért, amit írtál. Jó lenne mielőbb tudni, miért késik. Amúgy eddig rendszeres volt?
2014. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kisebb csúszások voltak, de csak egy-két nap, tavaly év elején volt, hogy 3-4 napot! De ez az első eset, hogy ilyen sokat késik!
2014. máj. 28. 14:13
 4/13 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért menj el a dokihoz, de normálishoz, hogy nehogy később, mikor gyereket szeretnél, késő legyen. Én sajnos megszívtam vele :(
2014. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor irány az orvos!
2014. máj. 28. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
szorítok, hogy minden ok legyen! :)
2014. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem, hogy nincs semmi baj, csak simán rágörcsöltem a dologra!
2014. máj. 28. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem voltatok élesben együtt, csak gumival, akkor szerintem csak a stressz. Nekem is volt így vizsgaidőszakban..de ahogy előttem is írták, egy dokit keress fel, nehogy valami más bajod legyen
2014. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Élesben soha nem történt meg a dolog, mindig használtunk gumit! Viszont az előbb kicsit elkezdett görcsölni a hasam! Lehet tényleg csak stressz! Mindegy! Orvoshoz akkor is elmegyek! :)
2014. máj. 28. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Addig is, ülj egy forró kád vízbe, lazulj el, szerintem másnapra megjön. Sokunknak így volt. Stresszes időben megoldja a bajt. Baba tuti nincs, ha 3 is negatív lett. Nyugodj meg, kád, esetleg egy kis bor és tuti lesz minden. Ha mégsem, akkor orvos, de én anno oda már nem mentem el, megjött előtte.:)
2014. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!