Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lehet tehát a teszt,...

Pozitív lehet tehát a teszt, ami időn belül szinte semmit sem mutatott, alig láttam rajta bármit, de kb.20-30 perc elteltével, ahogy száradt, jobban láthatóvá vált a második csík?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szabad értékelni az időn túli tesztet, de személy szerint még nem sosem volt pozitív tesztem nem terhesen, hiába nézegettem órákkal később is az időben negatív tesztet.

TE MAGAD láttál már olyan terhességi tesztet, ami időn túl pozitívra váltott, holott nem volt terhes aki csinálta?


2014. máj. 31. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!Az enyém pont így volt annak idején,időntúl volt halvány pozitív....jövőhéten lesz 2 éves a kislányom :)

De sajnos ez nem jelenti hogy nálad is így lesz,hallottam már hogy olyat is hogy végül nem volt terhes.

De reménykedjünk hogy a tiéd is pozitív,tesztelj pár nap múlva :)

2014. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a jó kívánságokat! Igazából, nem tudom, hogy szeretném-e, hogy pozitív legyen. Harmadik baba lenne, júliustól terveztük a próbálkozást, de eléggé elbizonytalanodtam mostanság.

Na, mindegy! Hétfőn reggel újratesztelek és megtudom, mi a helyzet. :)

2014. máj. 31. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha délig van a határidő, és én kettőkor küldöm be a dolgozatot, ami egyébként ötös lenne, akkor az ötös? Nem, az egyes:)


Ezt jelenti az időntúli dolog.:) Nem, lehet száradási csík, vagy bármi más. Amit az egyik válaszadó ír, az lehet szimpla véletlen is, nem egyértelmű az összefüggés.

2014. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!


Nekem pont a napokban volt egy időn túli(30 perc) halvány de jól látható pozitív tesztem. Nőgyógyásznak is megmutattam, de az UH-on látszott hogy nem vagyok terhes. Még a rendelőben kidobtam, hogy ne reménykedjek tovább.

Valószínű hibás volt a teszt :(

2014. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező, mi lett végül?
2014. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!