Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést szoktátok érezni?

Peteérést szoktátok érezni?

Figyelt kérdés
Most vagyok a harmadik clostis hónapban. Három napja annyira fáj a hasam alja , szurkál, meg jol fel is vagyok puffadva. Ma vagyok a 14-ik napon. Szerintetek lehet, hogy most lesz pé-m? Ennyire nem szoktam érezni. BUÉK mindenkinek. A válaszokat előre is köszi!
2009. dec. 31. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is clostis vagyok és nekem is pé környékén volt elég érzékeny az alhasam. Éppenhogy megnyomtam fájt az egész alhasam :(
2009. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén closis. Első clostis hónapban végig szurkált és fájt ak a petefészkeim és a méhem. A hasam alját nem éreztem így, de puffadtam néha. Most második clostis hónapban a közepén túl vagyok. Nem volt semmi szurkálás egészen ma reggelig, és most puffadok is és a hasam alja is fáj. 2 napja kaptam tüszőrepesztő injekciót, szóval lehet, hogy a tr közeleg. Többi clostistól hallottam, hogy ez mind mellékhatása lehet, de nincs 2 egyforma ciklus...
2009. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is most van pém,nem szedek bogyót,de érzem a petefészkemet,alhasamat.Pár nap múlva fájni fog a mellem:(

B.U.É.K!!!!!!!!!!

2009. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én általában minden hónapban megérzem, de ebben a hónapban nem éreztem semmit, úgy hogy most lehet nem volt. Én azt érzem, hogy húzódik a hasam és ha leülök olyan fura érzés, picit fájdogál. De amikor abbahagytam a fogamázásgátlót, akkor az első gyogyimentes hónapban iszonyatosan fura volt, nagyon fel voltam puffadva meg minden. Azóta a puffadás már nincs. BUÉK!
2010. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18:43-as vagyok(3-ik)

Mint írtam fájni fog a mellem.Tessék,már fáj is mint a fene:(Úgyhogy most sem sikerült:(Mindíg így van...ha pé-kor fáj a mellem,rá kb:2 hétre tuti megjön...Most is így lesz,ez van.

Nektek sok sikert!

Ja ,már nem fáj a hasam,és megvolt 31-én az ovum...sajnos hiába:(

Mégegyszer Buék!

2010. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsónak! Azért ne add fel még! Fájhat akkor is a melled ha babás vagy. Ez nem törvényszerü szerintem. Mindenkinek babás új évet!
2010. jan. 1. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Köszi Kedves Kérdező a bíztatásod,de sajnos mindíg így van.Pé-kor fáj a mellem,aztán mikor megjön elmúlik a mellfájdalom.

Még nem lehet baba,hiszen 31-én volt csak ovum.Persze a remény hal meg utoljára.

Majd 15-e körül kiderül.

2010. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsÓ! Na meg fog jönni? Esetleg teszt? Nekem tuti megjön csütörtökön, már érzem.
2010. jan. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!