Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? és...

Jókor voltunk együtt? és rendesen volt tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 1. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a mérés is nagyon nem jó! A mérésben a legfontosabb hogy ugyanakkor mérd! Ekkora ingadozásnak nem szabad lennie normális mérés mellett. A ciklus elején túl magad a höd olyankor mindenkinek alacsony! Az hogy volt -e ovu csak több nappal utána lehet kijelenteni ha tartósan fent marad a hő! A ciklus első felénél lévö hönêk jóval magasabbnak kell lennie.
2014. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az ovu teszt viszont szép pozi lett, folyás is volt görcs, petefészek fájdalom. azért vettem mellé a tesztet hogy tuti legyen.
2014. jún. 1. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp ugyanakkor mérd, én úgy csinálom hogy 5 kor mérem mert akkor a legnagyobb rá az esély hogy ébredés nélküli több óra alvás is meglegyen mert az us nagyon fontos, és utána még vissza alszok. Pont amikor úgy leesett elöbb mérned mint bármikor úgy nem mérnedó! De ha a teszt pozitív volt akkor jó!
2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen tegnap nagyon erős lett. együtt is voltunk este reggel tegnap meg ma reggel és du is.
2014. jún. 1. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez túl sok, nem tetmelödik elég spermium így sose lész elég mennyiségü és kevesebb az esêly! Max napi 1 legyen de a meddőségi szakemberek 2 naponta ajánlják.
2014. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pénteken nem voltunk együtt, ott kiesett egy nap és szombat reggel meg este meg ma ahogy írtam az előző hozzászólásban.
2014. jún. 1. 22:33
 7/9 A kérdező kommentje:
és szombaton lett pozi a teszt du
2014. jún. 1. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után 24-36 órával van ovu és kb 24 órán át megtremékenyithető! De ez nem törvényszerű hogy meg is történik! Egészségés pártoknál kb 20% az esély jókor való együttlét mellett!
2014. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát majd kiderül mi úgy érezzük mindent megtettünk :) 15.ére nem várom. ez még csak a 3. próbálkozós hónap. ez az első ovu teszt első görbe ...úgy hogy. eddig csak kb-ra besaccoltam az ovut lehet azért nem jött. majd meglátjuk köszi a válaszokat ;)
2014. jún. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!