Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki a tünetek alapján...

Volt aki a tünetek alapján azt hitte megint mensi lesz, de mégis baba volt?

Figyelt kérdés
Már előre el vagyok keseredve, a sok csalódás miatt, 2 napja erősen érzem a mindjárt megjön érzést, ma is görcsöltem kicsit...12 dpo vagyok elvileg 5-ére nem várom. De nagyon úgy érzem hogy lehet holnap megjön...volt aki előre elszomorodott mert azt hitte hogy megint mensi de mégse azt lett? Tudom hogy a tünetek nagyon hasonlóak és ez is meg az is lehet. Köszi előre is.
2014. jún. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon hasonlóak. talán még erősebbek is voltak a babánál. Négyszer. :)
2014. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szó szerint így volt. Görcsölt a hasam,és már tudtam meg fog jönni. Nagyon szomorú voltam, de csodák csodájára, még sem jött meg. Nem is értettem, hogyha az ember babás, és mensi szerű tünetei vannak, akkor hogy? De ilyen a természet. Mióta próbálkoztok? Szóval ne add fel a reményt, sajnos senki sem lát beléd, senki nem tudja azt mondani, hogy az vagy, de a remény hal meg utoljára. Szorítok, hogy az légy! Mi most a kistesón ügyködünk, de még nem akar összejönni.
2014. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, 11 hónapja próbálkozunk és remélem el jön végre az is, hogy nekem se mensit jelentsenek a görcsök. Nálam elég erősek a PMS tünetek.

Csak ilyenkor mindig lehangolódok hogy biztos megint megfog jönni.

2014. jún. 2. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem voltak annyira erős PMS tüneteim, mint menstruáció előtt. 7 napig nem is teszteltem, mert tuti biztos voltam benne, hogy nem lesz baba, még tampont is tettem be reggelente, hogy ha elkezdenék vérezni... A hetedik napon reggeltől minden illattól hánytam, a férjem parfümétől kezdve a reggeli almalén át mindent ideértve... Akkor teszteltem. Még a 15. héten is görcsöltem az esedékes menstruáció napjaiban.
2014. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóak a tünetek, de mégis onnan tudtam hogy baba lesz, hogy irtó érzékenyek voltak a mellbimbóim, szinte égtek.
2014. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!