Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbéből lehet következtetni...

Hőgörbéből lehet következtetni arra hogy a hormonok rendben vannak-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy olyan van-e hogy valakinek szép hőgörbéje van, azt hiszi hogy rendbe vannak a hormonok és aztán kiderül mégsem. Ilyen van?
2014. jún. 3. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ilyen van. Én is itt vagyok :)
2014. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval szép volt a görbéd és mégis hormonális gond volt? és te azt hitted hogy az nem lehet?
2014. jún. 3. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyönyörű mintagörbéim voltak. Szép eséssel, szép ugrással. Öröm volt ránézni :-) Aztán egy vetélés után kiderült, hogy bizony nagyon is hormongondom van. A vetálés után kerek egy évbe telt mire újra összejött a baba.
2014. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is nagyon szép gorbeim voltak (és tényleg volt peteeresem is), és egy vetélés után váltottam dokit, ott derült ki, hogy nagyjából semmi sem oké nálam.

Nekem 8 hónap kellett utána a terhesseghez

2014. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nálam is ez lesz...szépek a görbék, van peteérésem mert követtük uh-val, ahol tényleg minden szépen működött. Remélem elküld a doki hormonsorra hogy tudjunk hogy nem-e az a gond.
2014. jún. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!