Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre ki nem várja? Ti...

Péntekre ki nem várja? Ti mikor teszteltek? Tünetek?

Figyelt kérdés
Ovu után 10 nappal mutatna egy halvány pozit ha sikerült?
2014. jún. 3. 20:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem várom péntekre...de valószínü nem is jön :)

Pozit teszteltem már tegnap reggel,digitálissal pedig tegnap délutáni vizeletből :)

Szerintem holnap megpróbálhatod....drukkolok!

2014. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

Legkésőbb pénteken tesztelek. Amúgy tünet talán az hogy görcsölök ovu óta, de pl. Mellfajdalommal és egyebekkel nem rendelkezem. :) Na jó, ma kicsit szurkalt a bal mellem, de az csak pár percig tartott.

10 nap után akár ki is mutathatja, de ne keseredj el ha negatív lesz, mert ez azért elég korai... 12-14 napot szoktak javasolni.

Első baba? :)

2014. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
De jó! :) Tudod, mikor volt az ovulációd? Nálad van vagy volt valami gyanújel eddig?
2014. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Igen,tudom,középidőben volt ovum,akkor voltunk együtt,és bumm összejött úgy néz ki :) nagyon boldog vagyok,első próbálkozásunk,és első babánk. Tüneteim: mellérzékenység,ez elég erősen,meg ingerültséget ,feszültséget éreztem magamon. Most elkezdtem szedni a magne b6ot,az elevit és a folsav mellé,így már jobb azért :)

De semmi más tünetem nincs egyenlőre,nagyon jó lenne ha így maradna :) Nektek,tünetek? Első baba?

Drukkolok!

2014. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt teszteltem most este,és holnap -holnapután nem várom.

Talàn lesz belőle mèg szèp erős pozi teszt.

3.babánk lenne.

2014. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én szombatra nem várom és ma délutáni pisiből teszteltem egy halvány de jól látható pozit.Remélem így is marad.Kicsit félek mert görcsöl a hasam meg a derekam is fáj,ilyen nekem az elsővel nem volt. 2. baba lenne :)
2014. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez az én kérdésem. Remélem nem jön meg pénteken!!!

2014. jún. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Nekem 2. baba. Picit fájt tegnap a mellem, kicsit meg is ijedtem, de nem olyan nagyon fáj mint mensi előtt szokott. Én nem merek tesztelni csajok. Ma megveszem, és lehet holnap ha kibirom addig. De jó nektek :-)
2014. jún. 4. 07:04
 9/56 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

Én merek a nemvárt előtt tesztelni, mert olvastam, hogy a korai terhességek nagyon nagy hányada felszívódik a nemvártig. Ezért van, hogy sokan halvány pozit tesztelnek a nemvárt előtt pár nappal, aztán utána megjön a mensi és negatív a teszt.


Itt is sok olyat olvasni, hogy poz után miért neg a teszt.

2014. jún. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Én NEM merek. *kimaradt a "nem" szó
2014. jún. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!