Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív teszt...

Nagyon halvány pozitív teszt fogamzásgátló mellett baba?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 22:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
ha 100%-ban jól szedted, sose maradt ki, mindig időben szedted, nem volt antibiotikumod, és más gyógyszer sem ütötte ki, akkor nagyon kevés rá az esélyed.
2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Szia! Hát sajna van ilyen!! Elő példa rá a kétéves kisfiam!!

Elég volt a gyógyszer meggyengüléséhez egy kis fájdalom csillapító és jött is a baba!

Én a mensi kimaradása után teszteltem egy héttel!! Másnap már hallottam a szíve hangját! :)


Mondjuk nem tudom neked rossz vagy jó hír ez de van ilyen "sajnos"???!

2014. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Igazából a 14. szemnél volt egy kisrózsaszínes barnás valamim a 18-19. naptól folyamatosan rosszúl vagyok (szédülök, ájulás kerülget) nagyon hamar elfáradok. Folyamatosan eszem, éhes is vagyok. Cigiszagot nem bírom, tegnap a tonhaltól is majdnem rosszul lettem már öklendeztem.
2014. jún. 4. 08:00
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Szedtél már gyógyszert? Esetleg fogyasztottál alkohot és voltál úgy a pároddal?
2014. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
5 hónapja szedem a fogamzásgátlót. Nem ittam alkoholt egyáltalán ebben a hónapban, max két korty bort a borkostoláson ami most vasárnap volt. Mivel már ennyi ideje szedem, így nem használtunk kiegészítő védekezést. De elég streszes volt a hó eleje, mert vizsgáztam.
2014. jún. 4. 08:08
 6/36 anonim ***** válasza:
Mensid késik? Gondolom ezért teszteltél! Menj el dokihoz minnél hamarabb!! De attól a tesztet megismételheted!!
2014. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

De egyébként nem lehet, hogy csak száradási csíkot látsz? Mert van aki babát akar és az ilyen tesztre hiszi azt hogy pozitív!

Mindenképp csinálj mégegyet!

2014. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
KB 1 percen belül kijött egy halványka csík! IGazából az 5 éves tervemben nincs benne a baba, most kezdtem dolgozni januárban. A rosszúllétek miatt csináltam meg a tesztet és FOGAMZÁSGÁTLÓT szedek. ma vagyok a tablettamentes 2. napon
2014. jún. 4. 08:21
 9/36 anonim ***** válasza:
4%
Akkor mensi előtt vagy? Ha igen akkor lehet azért is! A szervezet ilyenkor is termeli az a hormont amit a teszt érzékel és pozitívat mutat!
2014. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
HCG-t azért csak nem termel. nekem ez semmit nem mond, hogy 2. gyógyszermentes nap. Tehát mikor kell "megjönnie"?
2014. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!