Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki escapellét vett be, annak...

Aki escapellét vett be, annak a menstruációja rendesen megjött (mennyiség, napok hossza, görcsölés)? SOS!

Figyelt kérdés
Nekem 2napig tartott,nagyon gyengén.Azóta is vannak váltakozó tüneteim.Érdemes lenne tesztelnem?Ilyenkor nem rendesen meg kellett volna jönnie?

2014. jún. 4. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg rendesen. A férjem írta ki anno, akkor beszéltük is, h. Vsz. Jól megborítja majd a ciklusom, és így is lett. Bevettem, 5 nappal késõbb megjött bazi görcsökkel, bár én mindig nagyon görcsöltem, volt 2 nap gyenge vérzés, majd egy hét után 8 nap pecsételés. Egyébként ha 36 órával a baleset után vetted be, mindenképp tesztelj.
2014. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én aktus utáni reggel vettem be, mert még aznap este vettem észre, hogy a yadine-ból elfelejtettem bevenni az előző 2 napit (még most sem hiszem el, ahogy írom)

Nem akartam kockáztatni, ezért vettem 1 escapelle-t.....terhes lettem.

2014. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De gondolom nekem meg sem jött az escapelle bevétele után.Vagy igen??
2014. jún. 5. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem jött meg. Teljesen nyugodt voltam,hiszen másnap reggel vettem az escapell-t, be is vettem, és előtte évekig szedtem a fog.gátlót Amikor már 2 hete késett, furcsálltam a dolgot...elkezdett kegyetlenül fájni a mellem...és csináltam egy tesztet...majdnem elájultam O.o
2014. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De én bele estem abba a kevés %-ba, nem akartalak pánikba ejteni, csak a saját sztorimat írtam le
2014. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem,köszönöm hogy megírtad.Még reményt is adott,mert végül is nekem 2napig megjött,mégha kevés is volt:) délután veszek tesztet,reggel meg tesztelek.Te egyébként megtartottad a babát?
2014. jún. 5. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem...:( abszolút nem akartuk, ezért is vettem be az esemény utánit, biztosra akartam menni. Főiskolás voltam. A nagy hajtásban elfelejtettem bevenni 2 szemet a fog.gátlóból..20 voltam akkor, főiskolás..a párom főleg nem akarta..

De szerintem nem vagy terhes, ha volt vérzésed, az mindegy, hogy 2 napig. Viszont, ha idegeskedsz, megnyugtatásként csinálj egy tesztet. Az a biztos.

2014. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a kommenteket,és sajnálom a veled történteket:(
2014. jún. 5. 13:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utánam válaszolónak:


Sajnos éppen a hosszú évek foggátló szedése, és az ezt követő 2 kimaradt tabletta volt az, ami nagyon jó esélyeket adott a teherbeesésnek, ugyanis a hosszú szedés utáni kimaradás sokkal nagyobb eséllyel vezet terhességhez. Van ilyen, nagyon nagyon rosszul jött ki, tényleg, egyébként ha mire beveszed, már megtermékenyül a petesejt, akkor nem használ semmit az escapelle. :/ Megkérdezhetem, hogy a tablettaszedés melyik részén hagytad ki azt a kettőt? A hosszú szünet után?

2014. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: nem, kb a ciklus 10.napja körül hagytam ki. Emlékszem, hogy a levél elején tartottam.

Most 26 vagyok...tavaly mentem férjhez, babát szeretnénk..és így jobban belemélyedtem ebbe a témába, és ugye mindenhol azt írják, hogy nem termékenyül meg rögtön a petesejt, és 7 nap is kell a beágyazódáshoz..akkor hogy történt meg velem? jó, ezen hiába agyalok, de azóta is minden nap eszembe jut. Hiszen esemény utánit vettem be kb 10 órán belül O.o

2014. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!