Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a 11-12. DPO-n tesztelt...

Aki a 11-12. DPO-n tesztelt halványka pozitívat, időn belül jött ki a csík?

Figyelt kérdés
X-epil tesztet csináltam reggel 11.DPO-n,mert elég sok jel utal terhességre.3 perc múlva kell ugye eredményt olvasni,akkor még szinte semmi nem látszott,de 6-7 perc után halványka rózsaszín csík jelent meg,azóta is ott van.Két nap múlva ismétlem,de ez ugye biztató jel??
2014. jún. 7. 08:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Szia Andi!

Te hogy vagy?

Nekem ma van a nemvárt napja,nagyon rosszul indult ez a nap,tök ugyan olyan érzésem van,mint mikor meg akar jönni,de bízom benne,hogy minden oké lesz!!!

Üdv:Betti

2014. jún. 11. 10:30
 12/30 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tegnap kellett volna megjönni, persze nem jött meg. Kb. 4 napja elkezdtem szedni folsavat, magne b6-ot és sima b6-ot is mert elkezdődött a hányingeres időszak.Iszonyatosan fáradékony vagyok és a mellem is érzékeny.Beszéltem az orvosommal 2 hét múlva vár.Sajnos abba kellett hagynom a tornát is mert nagyon feszül az alhasam.

Ne aggódj, állítólag ez a mindjárt megjön érzést sokan tapasztalják(mondjuk én egyiknél sem éreztem), főleg ha a teszt 2 csíkos szerintem biztos a terhesség.Azóta teszteltél?Nekem elfogyott, de már nem is veszek, majd 2 hét múlva meglátjuk mi a helyzet odabenn.Remélem addig nem lesz gond(sajnos volt már egy korai vetélésem ) egyikünknél sem.Te hogy vagy?

2014. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Andi voltam :)
2014. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek még egyet,nem jött meg nekem sem hála Istennek.Mellem nekem is érzékeny,meg a hasam is húz rendesen,derekam majd be szakadt ma.Hányingerem még nincs,nem bánnám,ha nem is lenne(bár az első kettőnél volt,sőt hánytam is rendesen)...Neked egész nap van?
2014. jún. 11. 20:19
 15/30 A kérdező kommentje:

Gyönyörűszép lett a reggeli tesztem,nagyon boldog vagyok!!!

[link]


Üdv,jó babavárást mindkettőnknek!!!

2014. jún. 12. 06:48
 16/30 anonim ***** válasza:
Örülök nektek! :)Majd jelentkezem ha voltam orvosnál.
2014. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Szia, ma voltam orvosnál, kicsit hamarabb kellett mennem.Ultrahangon is megnézett és egy 14x16 mm-es petezsákot látott.Még szívhang nem volt, de már alig várom hogy 1,5-2 hét múlva halhassam a kis szívdobogását :) Egyébként elég jól vagyok, vannak rosszullétek, igaz néha majdnem ájulás szintjén vagyok.Enyhe hányinger, és irtó fáradékonyság.Veled mi újság? Andi
2014. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szia!

Én majd júli.1-én megyek a dokimhoz,addigra már remélhetőleg lesz szívhang is.Engem pár napja eléggé kínoz a hányinger és nagyon gyenge vagyok,alacsony a vérnyomásom,kávézni már nem bírok,de majd átvészeljük valahogy ezt az időszakot.Előző terhességemnél sokat hánytam,remélem most azért nem lesz olyan durva.

Üdv

2014. jún. 22. 10:22
 19/30 A kérdező kommentje:

Szia Andi!

Én ma voltam orvosnál,a babával minden rendben,fél centi és beindult a szívműködés is.

Én viszont nagyon rosszul vagyok,hányok,őrülten fáj a gyomrom állandóan,semmi sem jó,aludni is alig bírok tőle....Remélem nem tart sokáig.

Üdv

2014. júl. 1. 17:41
 20/30 anonim ***** válasza:

Szia, én ma voltam ultrahangon, szerencsére minden rendben a picurral. 9 hetes 29 mm.Jövőhéten megyek a védőnőhöz kis könyvért, aztán 12 hetesen a szokásos ultrahang. Nekem ahogy betöltöttem a 8 hetet szinte azonnal elmúltak a rosszullétek. Igaz ha nagyon meleg van akkor kicsit gyengébb vagyok, meg ritkán bizonyos dolgoktól még van hányingerem, például a nyers csirkehús szagától vagy a férjem elektromos cigijének a füstjétől, de elég tűrhető már.Én gravidát szedek meg ha fájdogál a hasam akkor béres magne b6-ot.Ti hogy vagytok?

[link]

2014. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!