Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a 11-12. DPO-n tesztelt...

Aki a 11-12. DPO-n tesztelt halványka pozitívat, időn belül jött ki a csík?

Figyelt kérdés
X-epil tesztet csináltam reggel 11.DPO-n,mert elég sok jel utal terhességre.3 perc múlva kell ugye eredményt olvasni,akkor még szinte semmi nem látszott,de 6-7 perc után halványka rózsaszín csík jelent meg,azóta is ott van.Két nap múlva ismétlem,de ez ugye biztató jel??
2014. jún. 7. 08:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Szia Andi!

Jársz még erre?Mi újság veletek?

Végre túl vagyunk a 12. héten,megvolt az ultrahang,minden rendben.Magánba voltam UH-n,nagyon részletes volt,még az ujjacskáit is megszámoltuk,fülecskéit is láttam,nagyon élveztem,CRL 63mm.Rosszulléteim talán egy kicsit enyhültek,de azért még kitartanak,az esti hányás sem hagyott még el,nem is híztam még eddig.

Nálatok mi a helyzet?Baba jól van?Közérzet,hízás?

Üdv:Betti

2014. aug. 9. 12:05
 22/30 anonim ***** válasza:
Szia, én is voltam már ultrahangon múlt héten.Február 20.-ra vagyok kiírva.Itt is minden rendben a kicsivel, én nem magándokinál voltam úgyhogy kicsit gyorsan ment a vizsgálat.Az ülésmagasság nálunk is 63 mm.A közérzetem elég tűrhető, csak délelőttönként rossz.Nekem inkább az érzelmi része lett érdekes, mert kicsit ingerültebb vagyok néha, sírósabb is.Én 1-2 kg-t híztam.Nagyon kívánom a sört és a kólát.Amitől rosszul vagyok a férjem elektromos cigijének az illataitól és a nyers csirkehús szagától.Rákérdeztem a nemére és mondta a doki csak sejti, de ő mintha fiút látna, de egyáltalán ne vegyem biztosra.Nekünk tényleg teljesen mindegy mert van egy lányunk és egy kisfiunk.:)Már alig várom a 18 hetes ultrahangot, pedig még messze van....
2014. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is febr. 20-ra vagyok kiírva.Érdekes egybeesés.:)Kérdeztem a nemét én is,nálunk meg azt mondta az ultrahangos,nem lát semmit a lába között,de ez még nem jelenti azt,hogy tutira kislány.Mindenesetre nagyon örülnék,mivel 2 kisfiam van.:)Jaa és képzeld már érzem a kis motoszkálásokat odabentről,ha háton fekszem,másodiknál is kb. innentől éreztem.

Egyébként te merre laksz?Én kecskeméti vagyok.Facebookon nem vagy?

Szép és örömteli napokat!

2014. aug. 11. 15:45
 24/30 anonim ***** válasza:
De jó ezeket az apró mocorgásokat én is érzem pár napja.A lányomnál 16 hetesen a fiamnál 15 hetesen éreztem először.Ezt szeretem a terhességben a legjobban :) Én Kisvárdába lakom.Van facem :)
2014. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Szia Andi!

Mi újság veletek?

Képzeld én ma voltam ultrahangon,minden oké és kiderült,hogy KISLÁNY!Nagyon örülök neki,két kisfiú után jó lesz kicsit rózsaszínre váltani.

Üdv

2014. szept. 23. 17:34
 26/30 anonim ***** válasza:
Szia! Jó régen voltam már itt... Nálunk minden rendben, kisfiúnk lesz újra :) Most vagyunk ugye a 27. héten. Egyre fáradékonyabb vagyok, nagy a pocak is, meg a gyerekeket reggel oviba vinni-hozni.Annyi a jó, hogy délelőttönként tudok kicsit pihenni, mert a 2,5 éves kisfiam már jár oviba, igaz csak délig, de már nekem ez is jó, főleg, hogy szeret is járni.Eddig 6 kg jött fel, de nagyon igyekszem, mert 15. hét környékén 1 hónap alatt szedtem fel 4kg-t ami nagyon sok volt, így azóta lemondtam a csokiról(ritkán azért van) és heti 4 alkalommal tornázok esténként, 8 után nem eszek és iszom a zöld teát, sok zöldség, gyümölcs.Így elég szépen tudom tartani a súlyom.Legközelebb ultrahangra csak 32. héten megyek, viszont a méhszáj vizsgálatra 28. hét környékén menni kell.Nagyon sokat mozog Benike(Benjámin lesz) sokszor behullámzik a hasam is. Nektek gratulálok a kislányhoz biztos nagyon várjátok őt :)Mi mindig azon gondolkozunk apával vajon hogy fog kinézni, ő vajon kire fog hasonlítani :)Ti hogy vagytok? Minden jót nektek és kitartást(én már alig várom a végét)
2014. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát igen,nekem is kezd egyre húzósabb lenni a dolog,pár napja már az éjszakai alvás is nehezebben megy,nagyon fájnak a csontjaim,sehogy se jó feküdni.Én is 6-7 kilót híztam eddig,remélem a végén se jön már fel sok.Csajszika jól van,még nem sikerült nevet találni,jó sokat mocorog.Alig tudom elképzelni,milyen lesz egy kislánnyal,de már nagyon várom én is.Eddig nagyon gyorsan repült az idő,ha így halad,akkor egy szempillantás alatt itt lesz a szülés,de nem is baj.

Neked milyen szüléseid voltak?Én mindkettővel másfél óra alatt túl voltam rajta,remélem most sem lesz másképp.

Üdv,további szép babavárást!

2014. nov. 18. 13:17
 28/30 anonim ***** válasza:
A lánnyal hosszabb volt és nehéz(3-szor elájultam szülés után) de így is 3 óra alatt meglett, repedtem, de szerencsére természetes úton szültem.Fiamnál már sokkal könyebb volt 1,5 óra alatt szintén természetes úton. Ha így haladunk remélem már most csak úgy kipottyan Benike és jó volna 1 óra alatt túl lenni rajta... :)Ma voltam a védőnőnél azt mondta a cukorterheléses vérvétel ennél tökéletesebb nem is lehetne....mondjuk el is hagytam az édességeket, csak ritkán eszek és édesítővel iszom a teát kávét is....muszáj odafigyelnem mert hajlamos vagyok a hízásra, így heti 4-szer este megy a kismama torna is ami jól is esik. Neked a vérvétel?
2014. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Én pont ma voltam vérvételen,délután lesz meg az eredményem,majd megírom,milyen lett.Beszereztem én is egy szobabringát,azzal tekerek,ezt érzem legkíméletesebbnek,nem terheli a pocakom,méhszájam.Habár most kicsit pihentetem,mert sajnos van egyféle szívritmuszavarom és mostanában kezd kicsit eldurvulni,kardiológusomat is muszály felhívnom most már,mert eddig még nem is volt olyan nagy a terhem,de ezután jön még a neheze...Na,remélem a legjobbakat.

Üdv

2014. nov. 19. 10:42
 30/30 A kérdező kommentje:

Szia!

Na megvan a véreredmény.Csak 3,4 a cukrom étkezés után,meglepődtem,hogy ilyen alacsony...Direkt nem változtattam az evési szokásaimon az elmúlt napokban,nehogy fals eredmény legyen.Vasam viszont nagyon alacsony,lehet emiatt rendetlenkedett a szívritmuszavarom,holnap íratok fel.

Üdv

2014. nov. 19. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!