Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknak akik nem hiszik hogy...

Azoknak akik nem hiszik hogy terhes lehet a nő attól ha "csak" egyszer nem védekeznek menstruáció előtt!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez nem kérdés de annyit olvasok itt hogy így-meg úgy lehetek-e terhes , gindoltam megosztom történetünket. Ami valahol ott kezdődik , hogy párommal nem terveztünk gyereket , hol védekeztünk hol nem. Ugye nagykönyv szerimt a termékeny napok a 14-16.napra esnek. Hát elkapott a hév csináltunk már ilyet máskor is a ciklus vége felé voltunk pontosabban másnap kellett (volna) megjönnie. Csináljuk! Ès belémélvezett. Egyszer..egyetlen egyszer. Aztán másnap vártam nem jött meg 2hét múlva sem na gondoltam itt valami készül vettem tesztet halvány pozi. Mi a fene az hogy halvány?Félig nem lehetek terhes gondoltam majd vettünk mégegyet rá egy hét múlva pozitív. Sírtam nevettem ANYA lettem! Na de hogy mondjuk el otthon?18voltam suli utolsó éve. Nem örültek neki itthon de elfogadták , Anyós majd' kiugrott a bőréből hogy kisunokája lesz. 9hónappal később megszületett életem értelme Botond. Nehogy azt gondoljátok könnyű volt meghozni a döbtést: megöljem vagy felneveljem? De itt van 1,5éves csodaszép kisfiam aki miatt bármire képes lennék! Sulit befejeztem mielőtt született most GYESEN vagyok és amint ovis lesz tovàbb képzem magam vagy dolgozom még nem tudom. Hát.ez a mi kis történetünk köszönöm , ha elolvastad és ha nem állsz készen babára védekezz! Mindegy hogyan óvszer gyűrű spirál stb. Én készen álltam.És Te?

2014. jún. 8. 20:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9.:Gratulálok a picihez . Biztos nem könnyű de hidd el pont annyi pozitív oldala van annak ha különvagytok mint negatív :) Meg tudtok birkózni az összes feladattal még ha kilátástalan is a helyzet!

10: Így van , egy kósza 5percből is lehet baba és a mi storynk csak egy a " nem védekeztünk mert ezmegaz azt mondta minek" csokorból :) Most Te is megerősítetted hiába van megírva a nagykönyvben az nem mindig úgy fog alakulni ;)

2014. jún. 8. 21:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Gartulálok, jó volt olvasni a történetedet :)

És az is tök jó, hogy ilyen fiatalon ilyen érett gondolkodásod van, és felelősségteljes Anya vagy :)

Én is korábbra terveztem, de az élet úgy hozta, hogy most kell jönnie :)

30N 5hkm

2014. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked! Tényleg nagyon jól esik a történetedet olvasni. Én most 2
2014. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon jó olvasni a történeted. Én 20 vagyok. Most próbálkozunk először. A párom 23. Nagyon szeretnénk a babát, mert mind ketten fiatalon szeretnénk szülők lenni. Sajnos nem szabályos a ciklusom, így nem számolgattunk nagyon. 2 naponta próbálkozunk. Ha most nem sikerül, bevetünk mindent ;)
2014. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Gratulálok kedves kismama , jól esett amit írtál:) Utolsó , sok sikert , előbb utóbb biztos jönni fog a baba ;)
2014. jún. 17. 19:25
 16/17 anonim ***** válasza:
kérdező ez szomorú és meghato.követendő példa amit tettél gratulálo
2015. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia. Rég nem jártam erre. Szerintem nem szomorú. Nagyon boldog vagyok ,kisfiam már 3 éves is elmúlt. Én örülök , hogy fiatalon szültem , amilyen kis energiabomba biztosan nem bírnám a tempót 35 évesen :D
2016. márc. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!