Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vetélés jele? Normális az...

Ez vetélés jele? Normális az ha olyan érzésem van hogy mindjárt megjön?

Figyelt kérdés
Ma reggel halvány pozit teszteltem, de este mikor Wc re voltam akkor volt egy kis halvány vérfolt a fehérnemümön, meg amikor megtöröltem magam akkor is.Remélem nem megy el, nagyon szeretnénk ezt a babát..........:(
2014. jún. 8. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Most kellene kb. Menstruálnod? Mert ilyenkor normálisak a mensis tünetek,azt mondják,emlékezik a szervezet rá,és ez okozza. Ha erősödik a vérzés,vagy esetleg nagyon erős görcsöd lenne,akkor kell azonnal orvoshoz fordulni!

Amíg ez nincs,addig minden oké. Nyugodj meg,és pozitívan! :)

2014. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnapra nem vártam és ma csináltam a tesztet. remélem nem fog erösödni a vérzés. lehet vajon attól hogy nem félidöben fogant 18 ik napon volt ovum.
2014. jún. 8. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

ha csak egy kis vérfolt, és nem lesz több ilyen, akkor talán megnyugodhatsz. De pl. én nem görcsöltem egyáltalán és barna pöttöm volt csak. nem mentem orvoshoz azonnal, mert két nap múlva volt úgyis időpontom. de mire orvoshoz kerültem, már hiába kaptam a gyógyszert....

Viszont simán megtörténhet, hogy emlékezik a szervezeted a menstruációra vagy hajszálér pattant el, és akkor ez teljesen veszélytelen.

2014. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, ma reggel csináltam tesztet ami negativ lett :( és nagyon görcsölök ugyhogy meg fog jönni:(
2014. jún. 9. 08:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik kémiai terhességnek sajnos :( Nekem kettő ilyen is volt
2014. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!