Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Lehetséges,...

Mit gondoltok? Lehetséges, hogy most hosszabb lesz a luteális szakasz, vagy esetleg nem volt pé?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig a legrövidebb ciklusom (majdnem 1 éve figyelem) 25 nap volt, de általában több. Nekem most úgy tűnik a 12 ciklus napon lehetett ovuláció. Ezek alapján viszont 23-24 nap lesz a ciklusom. (Mivel a 2 szakasz 11 v. 12 napos).


2010. jan. 2. 08:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
igen, a lényeg, hogy ovu után emelkedjen, de valamihez képest, tehát az előző napokhoz képest..és ne ugráljon le, aztán megint fel, mert akkor nincs ovu, ahogy azt a görbéd mutatja. ha lenne, a hőd 36,9 és 37körül mozogna. na azt nevezzük megemelkedett hőnek.
2010. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

20.14-esnek :10. és 13. ciklusnapon voltunk együtt. Előtte és utána nem jegyeztem meg :-)

Utolsó válaszolónak: Akkor nekem sosincs pé-m, mert a hőm sosem emelkedik 36.9 főlé, az a max. Azért köszi mindenkének a választ, remélem a többség téved. :-)

2010. jan. 5. 17:40
 13/22 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam. Természetesen felfogtam, amit írtatok, és senkit nem akarok megbántani, csak reménykedem!
2010. jan. 5. 17:42
 14/22 A kérdező kommentje:
A 20.13-tól kérdezném, hogy milyen tüneteid voltak, mikor jelentkeztek, és mennyi idős a babó?
2010. jan. 6. 17:53
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem erted. Nem az a gond, hogy nem 37 hanem az, hogy egyik nap 36,9 masik nap joval atlagho alatt. Ovu utan ha van, atlaghod felett kell mozogni a honek. Tehat 36,8 36,9 kozt a te esetedben. Merd huvelyben egyidoben ugy a legniztosabb.sok sikert a babasodashoz
2010. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet furcsa, de picit idegenkedem a hüvelyben méréstől.:-) A dokim azt mondta, hogy szájban mérjem, mondjuk tény, hogy elfelejtettem megérdeklődni, hogy nyelv alatt, vagy fölött. Én mindig nyelv fölött mérem, egyszer kíváncsiságból kipróbáltam nyelv alatt, és akkor 5 tizeddel többet mutatott. Bár gondolom, ha mindig ugyanott mérem, azért ugyanúgy kirajzolódik a görbe, csak alacsonyabb alaphővel. Minden jót mindenkinek!

2010. jan. 7. 18:03
 17/22 anonim ***** válasza:
én popóban mérem, pontosabb, mint szájban,mert ott nem mindegy hova rakod...
2010. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

20:13-as vagyok.

Semmilyen tünetem nem volt, csak a mensi elmaradásakor nagyon görcsölt a hasam, de máshogy mint mensikor. A vérvizsgálat igazolta a terhességet, ekkor is megmértem a hőmet kiváncsiságból , de még mindig nagyon alacsony volt és a későbbiekben sem emelkedett meg.


Bármikor lehet peteérés, nekem a hőm szerint nem volt (pedig jól mértem) , de olyan is volt, hogy a hőgörbém szerint volt, az uh szerint viszont nem, szóval nem mindenkinél működik ez az egész. Nem emlékszem pontosan mikor, de a ciklus 2. felében fogant a baba, amikor elvileg már lassan a mensi jött volna :)


Viszont az előttem íróknak igazuk van abban, hogy a hőgörbéd tényleg anovulációs egyenlőre. Az mindegy, hogy mekkora az érték, az a fontos, hogy az alaphőben legyen egy zuhanás, majd az alaphő fölé menjen egy picit.

Ez talán segíthet:

[link]


Hogy alakult a hőd azóta?

2010. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és másfél éves :)
2010. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, hogy válaszoltál és az érdeklődést is, és gratula a gyerkőchöz :-) Csatolom a görbém.


[link]

2010. jan. 8. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!