Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Lehetséges,...

Mit gondoltok? Lehetséges, hogy most hosszabb lesz a luteális szakasz, vagy esetleg nem volt pé?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig a legrövidebb ciklusom (majdnem 1 éve figyelem) 25 nap volt, de általában több. Nekem most úgy tűnik a 12 ciklus napon lehetett ovuláció. Ezek alapján viszont 23-24 nap lesz a ciklusom. (Mivel a 2 szakasz 11 v. 12 napos).


2010. jan. 2. 08:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.

Fenntartom, amit írtam.

A ciklusod első felében átlag 36.5-6 a hőd, megvan a hőesés, majd 3-4 nap múltán most kezd emelkedni a hőd 36.8 felé. Az első és a harmadik szakasz közt 3 tized foknyi emelkedés már ad okot reményre, peteérés pedig szerintem volt.

Sok sikert!

Ja és ha 26-os a ciklusod, 14 napot visszaszámolva a 11-12 naptól válts a teaivásnál.

Bár nekem a tea nulla volt, Aviva-torna lett a nyerő.

2010. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is letöltöttem a tornát, de még nem néztem meg, akkor ideje lesz. :-)

2010. jan. 8. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!