Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjünk el próbálkozni,...

Mikor kezdjünk el próbálkozni, hogy az esküvőn már pár hetes terhes lehessek remélhetőleg?

Figyelt kérdés

Május végén lesz az esküvőnk, mikor kezdjünk el próbálkozni, hogy benne legyen a pakliban a teherbeesés, de még ne legyen pocakom?

Akik hasonló cipőben jártak, azoknak a véleményére is kíváncsi vagyok!



2014. jún. 11. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy február-márciusban "kellene" teherbe esned, így még nem lenne nagy a hasad, és talán már túl lennél a reggeli rosszulléteken is (bár ez ugye nem mindenkinek van, de ha van, az elég kellemetlen egy esküvőre készülődve).


Bár nem pocakosan volt az esküvőm, de én úgy érzem, hogy az első 4 hónapban még bírtam volna a "bulit", utána már elkezdett növekedni a pocakom, és nem is hiszem, hogy egész éjszakát akartam volna már akkor végigtáncolni.

Amúgy nekem 4 hónapos terhesen kezdett nőni a hasam, másnak már van hogy előbb.

2014. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

januártól már próbálkozhattok.

De miért akarsz esküvőre mindenképen nterhes lenni?

2014. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Most. Lehet nem jön össze a baba, csak 1-2-3 év alatt.

Egyébként belegondoltál hogy nem kellemes terhesen férjet menni!

Ott a stressz a lagzi körül. Nem ihatsz alkoholt.

Nem élveznéd felhőtlenűl az esküvőt

2014. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 H.Orsolya ***** válasza:

Sajnos, az a baj ezzel a kérdéssel, hogy nem lehet rá "rendes választ adni", mert ugye mindenki más. Nem lehet előre megjósolni mikor jön össze a várt Csöppség. Vannak, akiknek hipp-hopp sikerül, de vannak akiknek több idő kell. Én szerencsés voltam, mert 2 hónap alatt sikerült teherbe esnem, de pl. a másodiknál nem merek így számolni.

Azért remélem nektek hamar összejön majd, és akkor ráértek febr.- március környékén elkezdeni a babaprojectet :)

2014. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazából már pár éve beszélünk róla, de (most már) a vőlegényem ragaszkodott hozzá, hogy házasodjunk össze előbb:)

De a kiindulópont az esküvőhöz a kisbaba volt:)

Igazából ezért, szeretném ha minnél előbb lenne rá esély, hogy "összejöhessen"

Mindegyikőnk huszonéves

2014. jún. 11. 13:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor vesz el, ha már ott a baba a pocakodban?
2014. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6os dehogyis:) Csak ő előbb szeretne összeházasodni, mint a kezében tartani a picit:)
2014. jún. 11. 13:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha ez így működne, hogy eltervezzük és már jön is akkor jó is lenne... (tudom van akinél így működik, sokaknal nem).

Még van sok időtök addig, de ha biztosra akarsz menni akkor ebben a pár hónapban tuti ami tuti menj el dokihoz és vizsgáltasd ki magad, hogy minden rendben e nálad és akkor jövőre már nyugodtan tudtok belevágni a babaprojektbe, nem kell majd aggódnod ha mégse jön össze elsőre :) Sok sikert :)

2014. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm terhesen ment férjhez, és bánja is rendesen. Olyan esküvőről is hallottam már, hogy a menyasszony végighányta az esküvőt, és az egész a terhességéről szólt. Én biztosan nem bírtam volna ki az esküvőt terhesen, pedig csak fáradékony voltam. Mivel előre nem tudhatod, hogy viseled a terhességet, ezért jól gondold meg.

Ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor próbálj úgy időzíteni, hogy vagy 5.-7. vagy 12.-15. hét között legyél.

2014. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet esküvő után próbálkozni? A nászút pl. tökéletes alkalom és akkor a leendő férjed akarata is megvan: esküvő után jön a baba. Ha meg szerencsétek is van, azonnal össze is jön, így akár az azt követő év februárjában már szülhetsz is. Vagy ennyire nem mindegy az a pár hónap? Semmi közöm hozzá, csak nem értem az okfejtést a pár hetes terhességről, meg az esküvőről.
2014. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!