Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapja meg kellett...

Két hónapja meg kellett szülnöm a kisbabámat 21 hetesen, ez nagy vetélésnek számít. Aki így volt vetélés után milyen hamar esett újra teherbe?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno azt mondták, h fél évet várjak. Az életem máshogy alakult utána, egy évre rá kezdtünk újabb babagyártásba. Lehet, h ez a fél év már nem aktuális, mert 13 éves lett azóta a gyerek :-)

Sajnálom a veszteségedet. Egyébként keress egy önsegítőcsoportot v perinatális-prenatális gyásszal foglalkozó pszichológust, mert végig fogod rettegni a köv. terhességet és tudom, h most is nagyon nehéz. Épp a 2-at várom, hiába telt el 15 év, az AFP előtt 3 napig nem ettem-nem aludtam és inkább kerestünk egy genetikust aki egy órán keresztül pörgette UH-n a babát, h megnyugodjak. Pedig akkorra már volt egészséges gyerekem.

2014. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj, hogy nekem is vannak egészséges gyerekeim, de itt ennél a babánál minden uh negatív volt, még a 20 hetes genetikai is! Csak az amnio mutatta, hogy down. :(((((
2014. jún. 12. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen szültem meg a kisfiúnkat. Ténylegesen szeptemberben érkezett volna. Októberben lettem újra kismama. A második baba a 30. hétre jött. A következővel lehet, hogy a 40. hétig kihúzzuk.
2014. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki 30 hétre született, ő megmaradt ugye?
2014. jún. 13. 07:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már 14 hónapos. :)
2014. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 24 hetesen szültem egészséges babát, aki egy fertőzés miatt halt meg bennem. Nekem a genetikus azt mondta, már próbálkozhatunk, mire várunk? 32 vagyok, nehezen estem teherbe. OFF: Erre én is kíváncsi leszek, mikor sikerül megint.

Nem tudom, te hogy vagy, de én 1 hét múlva szülnék, ha minden rendben lett volna, és hát vannak kiborulásaim... :(

2014. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 24 hetesen szültem (nem maradt életben). Rá fél évre lettem terhes, ő 36. héten született, ezután másfél évvel lettem terhes, ő 29. héten született, ő is egészséges.


Azt mondták, legalább annyi teljen el a szülés és a teherbeesés között, mint amilyen hosszú a terhesség volt, de volt olyan orvos is, aki mindenképpen a két évet javasolta.

2014. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én augusztusban szülnék. :( Nem vagyok még teljesen rendben, csak az nyugtatna meg, ha sikerülne egy baba, akkor végtelenül boldog lennék.
2014. júl. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!