Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg! Elveteltem?

Segitseg! Elveteltem?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon elkezdett fajni a hasam,majd vereztem,epp hogy jott valami.Es most nem ertem mitortent,azota nagyon faj a hasam es nem mulik el.

Nagyon felek.



2014. jún. 6. 08:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idos terhes vagy? Nem itt kene irogatni hanem azonnal orvoshoz kellene menni!

De ha gorcsolsz verzel sajnos eleg gyanus.

2014. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
10hetes terhes vagyok,de a dokim nem rendel,akihez meg tudnek menni az meg csak delutan rendel.jaj ne
2014. jún. 6. 08:23
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne mondd már, hogy nincs egy orvos, akihez el tudnám MOST menni?!!!!

Gyerünk, indulás!

2014. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De vmilyen doki, korhaz van ahova be tudsz menni, tesom 15 hetesen jart ugy h omlott a ver belole es bevitte a mento. O mondjuk nem gorcsolt, meg is maradt a baba, de iszonyu sok ver jott belole. Kapd magad ossze azonnal es irany a legkozelebbi korhaz ami van es vizsgaljanak meg egy uh-al es adjanak gyogyszert ha meg jol van a baba, de minel tobbet varsz annal rosszabb. Ne ulj egy helyben indulas es kesz. Meg lehet tudnak segiteni!
2014. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem is orvoshoz hanem kórházba kell menni, mellesleg ha normális a doki rendelésen kívül is el lehet érni telefonon. Ne a kifogást keresd, hanem mentsd ami menthető.
2014. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Orvoshoy, ha kell ugzeletre!ugzan\gz voltam , csak a 6. heten...az első orvos hazaküldött, de nem hittem neki éreztem, hogy baj van és mentem a egy másik korházba, ahol hála az égnek emberemre találtam.Azonnal befektetett! egy hétig voltam bent, nehogy elmenjen a baba... szigorú ágynyugalom, meg napi 3 inekciót kaptam,már nem tudom miket, nehogy elmenjen a picur. Ha az elsőre hallgatok, ma enm lenne velem a 4 éves kisfiam!!!Orovoshoz, azonnal!!!!!!!!! és minél kevesebb mozgás!!!!!!ha kell hívj taxit!
2014. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy elmegy,nyugi, én is véreztem sokat,3,baba,24 hetes vagyok,menj kórhazba,irj majd mi volt
2014. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy cseppet se várj ha görcsölsz és vérzel, irány a doki vagy sürgősségi!

Először is nyugodj meg, vannak kismamák akik véreznek. Mindenféleképpen orvoshoz menj el.


Minden jót kívánok!

2014. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vetélés, én hematóma miatt véreztem/görcsöltem igaz nekem szó szerint ömlött és tenyérnyi alvadtvér darabok jöttek, de picit ez nem zavarta hál istennek, de azonnal ügyelet.
2014. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ügyelet!!!

Megnyugtatásul, én szerda este úgy begörcsöltem (15 hetes vagyok) hogy azt hittem tuti elvetélek, nem véreztem ugyan de szó szerint fetrengtem a fájdalomtól. Felhívtam az orvosomat, mondta hogy vlsz. az erős fronttól van, nospa forte+magnézium+pihenés, és ha másfél órán belül nem múlik akkor irány a kórház. Nem múlt, bementünk éjszaka, mindent rendben találtak, nem kezdtem kinyílni, baba, méhlepény rendben, szóval hazaengedtek, még 2 nospa után lettem jól. De én tuti nem tudtam volna nyugodtan lenni ha nem néznek meg.

2014. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!