Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg! Elveteltem? Minel...

Segitseg! Elveteltem? Minel tobb valaszt!

Figyelt kérdés

Reggel meg semmi bajom nem volt,majd delelott elkezdtem gorcsolni,de nem erosen.Delutan megint elkezdtem verezni de erosen,es nagyon gorcsolok.

Elment a baba?Korhazban voltam de azt mondta hogy nincs semmi baj es haza kuldott.

De meg mindig verzek es gorcsolok.Sokat pihenek,megse mozdulok csak akkor ha pisilnem kell,de mast nem.



2014. jún. 7. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mikor voltál kórházban? Még délelőtt? Nem tudsz visszamenni?
2014. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Volt ultrahang? Látszott a baba? Pihenj, és egyél magnéziumot.
2014. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Ilyen esetben nem is értem miért küldtek haza. Ahova én járok, ott "kisebb" problémáért is bent tartanak. És szerintem ez a normális. Nem tudsz esetleg bemenni megint? Vagy mondjuk egy másik dokihoz. Engem egyeztlen egyszer küldtek haza vérzéssel, a 39. Héten, mert tágulásos vérzés volt és gyakorlatilag elkezdődött a vajúdás. De gondolom Te valahol az elején vagy! Sok magnézium és fekvés!
2014. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elmentem mielott jobban fajt volna,delelott tajaban.

Sajnos nem tudok visszamenni,csak fekudni tudok,nincs senki itthon.

10 hetes terhes vagyok,volt de aztan azt mondta hogy minden rendben,semmi baj es haza engedett.igen szedek magneziumot csak nem tudom mennyit szedjek.

2014. jún. 7. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem azt mondták, ilyenkor nincs olyan, hogy túl sok magnézium. Akár 2000 mg is mehet, csak ne huzamosan, bár nekem a legtöbb 2 db volt, az sem egyszerre.
2014. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
hát nem tudom, ha azt írod, hogy erősen vérzel, meg görcsölsz, akkor viszont kihívnám az ügyeletet vagy mentőt.
2014. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is az ügyeletet hívnám. De sürgősen.
2014. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ertem akkor mindegy hogy mennyit csak szedjem.

Mostmar nem verzek nagyon epp hogy,inkabb a gorcsoles ami rossz.

2014. jún. 7. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Én valahogy akkor sem nyugodnék meg. Egy telefon az ügyeletre nem ártana azért.
2014. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na miújság kérdező?Hogy vagy?Mentél ügyeletre?Remélem minden rendben van veletek!!
2014. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!