Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. héten enyhe vérzés vetélés...

15. héten enyhe vérzés vetélés jele lehet? Varom haza a párom, visz be a kórházba. Nem tudom mi lehet a gond.

Figyelt kérdés
Enyhe barnazas, majd most halvány rózsaszín folyosabb.
2014. máj. 31. 14:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy mi lehet? Nem tudok megnyugodni
2014. máj. 31. 14:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy ne legyen baj
2014. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Éreztem h picit fajdogal a hasam, de nem görcsöl.


Első baba, nagyon félek.

2014. máj. 31. 14:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 17. héten volt valódi vérzésem, mint amikor megjön. Majd szörnyethaltam én is ... Másnap is volt egy pici, aztán elmúlt. Hogy mi okozta, sosem derült ki. Ráadásul dokihoz sem tudtam menni, mert külföldön voltunk, de még csak phenni sem tudtam, mert itt volt az akkor 2 éves kisfiam.

Azóta már a kicsi is 8 hónapos, a továbbiakban nem tapasztaltam szerencsére vérzést a terhesség alatt.

Szerintem nem lesz gond, de mindenképp nézesd meg magad!

Drukkolok!

2014. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 16.héten véreztem.Nem volt semmi gond,6 éves a kisfiam.
2014. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem vetélés csak valami megpattant, nincs baj biztosan ne félj. Menjetek be a kórházba és semmi baj nem lesz! Én is így jártam igaz 13 hetesen. De makk egészséges már a 7 hónapos fiam! Nem lesz baj!
2014. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 17 hetes terhes vagyok, pár napja elkezdtem vérezni, de semmi fájdalamt nem éreztem. Azt hittem szívrohamot kapok...

A kórházban megvizsgáltak, azt mondták a placenta kissé súrolja a méhszájat, ezért véreztem. Hál'Istennek a baba jól van. Pihennem, feküdnöm kell, a szextől eltiltottak.


Próbálj meg nem idegeskedni, minden rendben lesz!

2014. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A méhlepény nalam is eléri a mehszajat... Pedig 5 napja szexeltunk, nem ma....
2014. máj. 31. 20:09
 9/10 A kérdező kommentje:

Pihenjek, tobb magnézium. Nincs szex.

Nagyon Megijedtem én is.

2014. máj. 31. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem semmi komoly nem lesz, én most vagyok 30 hetes, de már kétszer volt vérzésem. Először a 6-8. hét között progeszteronhiány miatt. De ez tartós volt, egyértelmű vérzés. Aztán a 27. héten csak törléskor észlelhető barnás-pirosos vércsepp. Ez pedig gyulladástól volt, amire kaptam kúpot. Nem feltétlenül vetélés jele, remélem nálad is minden rendben lesz! Bár azóta már szerintem voltatok is kórházban.
2014. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!