Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 9 napja késik! Tegnap du....

Ma 9 napja késik! Tegnap du. Csináltam meg a 4. pozitív tesztet! Voltam orvosnál, semmit nem látott, jövő héten kell visszamennem! Hány hetes lehetek? Ugye jövő héten látszódni fog?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Persze nyugi:-) Mikor en eloszor mentem nekem sem latszott semmi, csak kicsit vastagabb volt a nyalkahartya. Egy het mulva mar latszott:-)
2014. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha 9 napja késik, akkor pont tegnapelőtt töltötted be az 5. hetet! :)

Egyébként kis petezsákot láthatott volna még a doki, de figyelj! Lehet, hogy későbbi peteérésből lett a kis albérlő és akkor még nem lát semmi a doki, hanem később fog majd csak!

Viszont orvosfüggő is, barátnőmnek ikerterhessége volt, a 10. héten azt mondta neki a doki, hogy elvetélt, és be akarta fektetni magzatelhajtásra, hogy kiürüljön a méhe!!!

Nem hitt neki és jól tette, mert a másik oki meg egyből látta az ép-egészséges magzatokat, gyönyörű, pulzáló szívveréssel... Azóta 2 hónaposak az ikrek és semmi baj nem volt!


Én nem akarom a dokidat lehúzni, de amennyiben nem találja a jövő héten se, azért kérdezz rá egy másik dokinál, azzal nem ártasz! :)


5 hetes km

2014. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hú...köszönöm!Én is arra gondoltam,hogy elmegyek másik orvoshoz,mert ez nagyon gáz volt!Manuálisan is megvizsgált!Igazán semmit sem mondott!Akkor bízhatok benne,hogy ott van az a kis manó???
2014. jún. 13. 09:36
 4/22 A kérdező kommentje:
Eddig folyamatosan görcsöltem,szúrt,fájt,mintha meg akarna jönni...napokig ezt éreztem!Azt mondják beágyazódás!Ma egyáltalán nem fáj,csak a melleim!Beágyazódott volna?Úgy félek
2014. jún. 13. 09:51
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani, hogy menj el egy jó dokihoz, akinek modern uh gépe van. A második terhességemet a dokim alig találta meg, nem volt szívhang, pici volt a 7-8. Héten. Elmentem egy másikhoz, aki abszolut rendben talált mindent, volt szívhang, és a számításaimnak megfelelő méretű volt a baba. Azóta 1.5 éves. Amikor az első dokinál voltam, akkor utána már a fejemben kezdtem elrendezni, hogy baj van, nem nől a baba, vetélés lesz, pedig valószínűleg csak régi uh készüléke volt,és talán nem volt annyira gyakorlott , vagy mittudom én, de jól beparáztatott az biztos.
2014. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pest megyéből vagyok!Eredetileg Bajcsy kórházhoz(X.ker.)tartozunk,ott van esetleg jó nőgyógyász?Vagy attól,hogy nem tartozom oda,mehetek a SOTE-ra??
2014. jún. 13. 13:14
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok,hogy mi van,ha nem látni???Egy vetélésén már túl vagyok...3 éve!Tegnap egész jól voltam,most fajdogál a pocakom!10 napja késik...gyönyörű pozitív teszt tegnapelőtt du.Ugye minden rendben kész?Kedden megyek a SOTE-ra!
2014. jún. 14. 09:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Ma 11 napja késik ..Reggel gyönyörű pozitív teszt!De addig nem tudom elhinni,amíg nem lát az orvos!
2014. jún. 15. 11:43
 9/22 anonim ***** válasza:
Nagyon korán voltál a dokinál!A pozitív teszt bizonyíték a babára nyugi!! Most pihenj ilyenkor természetes a görcsölés, mindjárt megjön érzés én is mindig rohantam a wc-re hogy biztos megjött de semmi most 33 hetes vagyok a kislányunkkal :)!!Magne B6-ot szedhetesz az enyhíti a görcsöket. Nekem a dokim mondta hogy teszt után 2 héttel menjek akkor voltam kb. 7 hetes akkor már van szívhang is!Minden jót!
2014. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
a dokikról és uh-ról annyit hogy az enyémet 8 hetesen sem látta sehol..a teszt negatív volt, a 11.héten mégis volt:)
2014. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!