Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinálnátok? Honnantól...

Mit csinálnátok? Honnantól számolom az ovuláciom? Ha

Figyelt kérdés
1 hét havi késés utan megjött sajnos.de nem normálisan és sokkal rövidebb ideig tartott.honnan tudom hogy mikor lesz a következő ovuláciom.most is a havi első napjától számított 14.nap?szeretnenk ujra próbálkozni es szeretnem tudni hogy mikor vannak a "termő" napok.
2014. jún. 13. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben csinálnék egy tesztet első sorban, azért mert késett és nem úgy jött ahogy kellett volna.


így van a ciklus első napjától. de ha rendszertelen, akkor ajánlom az ovu tesztet, ha erős 2 csík akkor legyetek együtt. sima drogériában lehet kapni (rossmann,dm) írd be hogy hány naposak a ciklusaid kb..és kiszámolom neked :) mindig ugy van h ha pl 30 napos akkor 30-14=16 és akkor a 16.napon van ovu :)

2014. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megköszönném ha segitenél.Miota beultetesem volt azóta nem jön meg pontosan.(először 23 napra jött meg aztán 27 majd 25 majd 30 majd 27 majd most késett es 36 napra jött meg)

Na ezért nem tudom mikor kezdjem el.

Ma jött meg a havim es az utolsó havim máj 8-an volt.

2014. jún. 13. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6-7-dik naptól kell kezdened. Nyilván lehet, hogy jóval később lesz, de ki lehet bírni azt a napi pár forintot. szal a legrövidebb ciklus -14 és az előtt ugye pár nappal. Ezért javaslom a 6. vagy 7-dik napot.
2014. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.en külföldön elek de persze nem gond a ovuláciom teszt költsége .Van egy App -em.Szerinted miert írja ki ott h jun 28-n van az ovulacio?akkor ez nem is jo.hogy számolta ki?
2014. jún. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!