Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek de...

Fogamzásgátlót szedek de nagyon furán érzem magam, ma már tesztelhetek ( nem első pisi)?

Figyelt kérdés
Napok óta folyamatosan émelygek szédülök, folyamatosan eszem. Ma vagyok a 22. napon. Szerintetek?
2014. jún. 3. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt most, azt hiszem, tök mindegy, hogy melyik ciklusnapon vagy, kivéve, ha most kezdted el szedni, szóval az 1. levélnél tartasz - ez esetben szerintem még a teszt nem mutatná ki.

De, előfordulhat rosszullét és nagyobb étvágy magától a tablettától is, mellékhatásként, és ha nem vagy terhes, és ezek nem múlnak, akkor váltanod kell másikra.

2014. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez az 5. levelem, eddig ilyet nem tapasztaltam!
2014. jún. 3. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tesztelj egyet. Ha negatív is esetleg, a tünetek meg maradnak, pár nap múlva megint.
2014. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha most veszek majd tesztet és utána lévő pisiből kikéne mutatnia, vagy várjam meg a reggeli első pisit?
2014. jún. 3. 11:32
 5/11 anonim ***** válasza:
na?
2014. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még kiszaladni (elárasztottak kollégáim rengeteg munkával) De max holnap reggel megcsinálom ideges vagyok izgulok nagyon. Sikeresen leestem majdnem a létráról (szédülés)
2014. jún. 3. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen furcsa tüneteim vannak basszus.. Hirtelen felszalad 1-2 kg, ha nem vigyázok, néha bezabálnék mindent, amit érek, főleg édeset, meg tegnap óta pontosan olyat érzek a hasamban bal oldalt, mint mikor a fiam kezdett mocorogni a pocakomban, plusz a melleim is eléggé fájnak időnként. Már lehet üldözési mániám van, annyira félek mégegy terhességtől. Március vége óta szedem a tabit, ha előtte teherbe estem, akkor már épp érezhetném is a babát (megjegyzem, megjött persze mikor elkezdtem szedni, de sokkal más volt és kevesebb, mint szokott. totál be vagyok parázva és asszem én is veszek tesztet.

Te teszteltél ma??

2014. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett a tesztem

2014. jún. 4. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Tyűha, nekem ez nagyon pozitívnak tűnik.

Hát, gratulálok.:)

Az enyém remélem, hogy negatív lesz..

2014. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én is annak örültem volna úgy igazán
2014. jún. 4. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!