Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 14-én kezdődött a ciklusom...

Dec 14-én kezdődött a ciklusom, a PG53 8-9. napon volt a legpáfrányosabb,25-e óta folyamatosan érzem az alhasam, mintha meg akarna jönni. Más tünetem nincs. Valakinek kezdődött így a terhessége? A teszttel még várni akarok, nem jó negatívat látni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezt így nehéz megmondani,de személyes tapasztalat,hogy minden hónapban ovulációkor teljesen páfrányos volt a mikroszkópom.Utána pár napig csak buborékos,majd ismét páfrányosodott.Teljesen beleéltem magam a terhességbe,annyira hittem a páfrányoknak,és mindíg kiderült,hogy semmi...Még egyszer sem voltam terhes,úgyhogy eltettem a fiókba a mikroszkópot,eldugtam a hőmérőt és a ciklusomat sem vezetem a ciklus,hu-n.Érzem is,hogy kicsit felszabadultabb vagyok,és könnyebben válaszolok itt másoknak.Már nem vagyok idegbeteg.Ne figyeld magad ennyire csak ezt tudom tanácsolni.Üdv!

2010. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, biztos nem szabad ennyire görcsolni rajta, de már annyira jó lenne! Ha most nem jött össze, jövő hónaptól már én sem figyelem ennyire magam:).
2010. jan. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!