Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes a barátnőm? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Eléggé elkapott minket a hév a "tanár-diáklány" szerepjáték során, így elég vad szex lett belőle. Természetesen használtunk gumit, de a végén mikor elélveztem és kihúztam, a gumi benne maradt és úgy húztam ki belőle, tehát nyilván a gumi vége is egy kicsit olyan lett. Azonnal rohantunk a fürdőszobába és meleg vízzel rendesen kimostam neki, de nem is volt olyan az íze mintha került volna sperma bele. Mi a teendőnk? Menjen el nőgyógyászhoz? Előre is köszönjük a normális válaszokat! :)

2014. máj. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
mert megkóstoltad utána? vazzzzz
2014. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő kóstolta meg...

Valaki értelmes esetleg?

2014. máj. 8. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod hogy a gyereket a gólya hozza.Ha meg nem így tudod akkor igen a csajt jobb lenne elcitálni dokihoz hogy írjon fel eseményutánit.
2014. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok még gyereket, akkor menjen a kedves barátnőd esemény utáni tablettáért.

És ha eddig nem tudtad volna, bár ezt szexuális élet megkezdése előtt nem ártott volna tudni, hogy ha egy lányba-nőbe beleélveznek vagy akár csak egy kevés sperma is kerül belé, azt nem lehet kimosni!!! Mert ami kell, az egyből el is jut oda, ahová el kell, hogy jusson.

2014. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gumival sem szabad benne elmenni... nem tudom h mi az okos döntés.. de ez a kóstolgatás nem az volt, és a melegvizes zuhannyal sem mentetek sokra.....
2014. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
Azért az öblögetés az valamennyire ér, főleg ha nem beleélveztél, hanem a gumi végén csorgott ki a cucc. Régen az utcalányok is így "védekeztek", de nem 100%-os. Szóval jobb az esemény utáni.
2014. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

"Azért az öblögetés az valamennyire ér"

Persze, hogy ér. Pláne ha valaki mindezt zuhannyal, vagy intim zuhannyal (irrigátorral) csinálja, mert az segít még jobban felmenni a cuccnak.:)

Szóval elmesélem, hogy semmit nem ér! Mert nem lehet onnan kimosni, mert az már rég sokkal feljebb van, mint amennyire ki lehet onnan mosni.

2014. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy terhes lesz...Két hét múlva teszteljen.Esetleg menjetek feliratni eseményutánit.
2014. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!