Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tettem fel ide egy linket és...

Tettem fel ide egy linket és a véleményetekre lennék kíváncsi. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem a nemvárt mensesem 4.napján első vizeletből.Ti hogy látjátok?Van ott halovány csík vagy nincs?Várom a válaszokat.Itt a kép:


[link]


2011. máj. 19. 12:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Van-van, gratula!

Egy 21 hós és egy 1 hetes anyukája

2011. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Én is mintha látnék ott valamit. :)
2011. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az ott csík. :-) Gratulálok! :-)
2011. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom! Nekem ez olyan, ha nagyon akarom látom, ha nem,akkor nem csík! Ez milyen teszt egyébként?
2011. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%
Én nem hinnék ennek a tesztnek,vegyél valami normálisat,mert ez sajnos negatívnak értékelendő....
2011. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

ÉN is ilyet használtam a múltkor,sajnos nega lett....de így összehasonlítva a kettőt ,határozottan ott a csík.

Gratulálok


Jah,amúgy Wondfo a neve.

2011. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

10-es érzékenységű vatera-teszveszes papírcsík. Pregnancy test Wondfo.

Húúú, nagyon jó lenne ha baba lenne.Nagyon halvány és mivel én nagyon szeretném így most nem tudom hogy csak én képzelem oda és azt érzem amit az utolsó kommentes írt, vagy tényleg ott van.

2011. máj. 19. 13:00
 8/45 anonim ***** válasza:
elmésza dm-be vagy akárhova és veszel normális tesztet vagy patikában eü kártyára is kapsz.
2011. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Nagyon halvány,de ott van a csík :D

Gratulálok!!!

(Mint az az előző kérdésedben írtam: reggeli 1.vizeletben nagyobb a terhes hormon,mint később. )


Üdv: 2 gyermekes,23heteske

2011. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nézem látok valamit...4 napja késik???Akkor viszont 10-sel is jóval erősebbnek kellene lennie.Nekem nem várt napja előtt esti pisi egyértelmű volt.Vegyél másik fajta tesztet is a biztonság kedvéért szerintem.Sok sikert!

15+4 hkm

2011. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!