Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggelente 37fok egész nap...

Reggelente 37fok egész nap 37.2fok a hőm, nemvárt utáni 2. napon vagyok és ma délután mégis negativat teszteltem, lehetek babás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél barnáztam mensi időben,mert később fogant a baba,nem középidőben.A magas délutáni hő is jót jelent,én is mértem néha napközben és olyankor mindig 2-3 tizeddel volt magasabb a reggelinél,ha alacsonyabb lenne,az lenne baj.

Szurkolok!

Betti

2014. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barnazasom kicsit az aktualis idoben. :-)

Szurkolok eked. :-)

Probalj meg ejjel nem kimenni hajnalig huzd ki a dolgot es akkor is megcsinalhatod. Ha olyan 5-6 ora eltelt az utolso pisi utan akkor szerintem mar jot kene mutatnia, :-)

2014. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már a hőm is leesett :(
2014. jún. 23. 05:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj menzire :(
2014. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!