Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja a hétvégére?

Van aki nem várja a hétvégére?

Figyelt kérdés
Mi a kistesón vagyunk rajta, elős próbálkozós hónap, sajnos tünetem nem nagyon van. Írjatok! :D
2014. jún. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen, hétvégére nem várom, ma reggel ellőttem egy 10-es tesztet, negatív...
2014. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi is a kis tesón vagyunk rajta és én se várom a hétvégére :) tüneteim már vannak de még nem merek tesztelni. mellfeszülés alhasi nyilallások, de nekem ezek mindig is meg voltak mielőtt megjött volna.
2014. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem vártam és nem is jött meg azóta, ma csináltam egy tesztet sajnos negatív lett, de semmi jele a menszinek. Drukkolok nektek :)
2014. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szorítok mindenkinek! :D Nem gondolom, hogy babás lennék, mint említettem nem érzek tüneteket, nem úgy, az első terhességemnél. Hasszurka nekem is volt, de nincs mellfeszkóm meg semmi más. Az elsővel összevetve a mostani helyzetet, hát....azért még bizakodom. :P Rossmanban lehet kapni 10 érzékenységű tesztet, nem tudjátok?
2014. jún. 23. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nem veszitek rossz néven ha én is írok?Én júli 4.re nem várom,viszont lenne egy kérdésem,hátha tudtok segíteni:

20.án volt ovum,aznap reggel leugrott a hőm 36.4ről 35.9re. 21.én felment 36.2re,másnap 36.4re,viszont ma reggel újra csak 36.2 volt.Nem baj hogy visszább ugrott és nem fentebb ment?Lehet még így is baba??Én már bele sem merem élni magam :( Nekünk is kis tesó lenne,van már egy kisfiam.Anno a kisfiammal sem volt magas hőm amikor pozit teszteltem,mindössze csak 36.6 volt,és azután ugrott fel 37re.

2014. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!