Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidő óta fáj a derekam,...

Estrella84 kérdése:

Középidő óta fáj a derekam, ilyet még soha nem tapasztaltam. Mitől? Tanácsotokat kérném.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tabletta abbahagyása óta rendszertelen a menzeszem. Sok apró kis cisztám van a petefészkeimen. Volt 3. és 21.napi hormonsorom, most készülők menni az endokrionólógushoz. Azt mondta az orvosom, hogy nagy bajom nincsen, csak ritkán van peteérésem és valószinűleg nem történik meg az ovuláció. Egyéb PCO-ra jellemző tünetem nincsen. Most szeretném elkezdeni a barátcserjét szedni, sok jót olvastam róla. Múlt hónapban volt egy biokémiai terhességem, a hőm fent volt, nyák megjelenése, majd 2 pozi teszt, csak sajnos utána megjött. Ebben a hónapban középidőben éreztem a petefészek fájásokat , viszont nem volt nyákom és a hőm sem ment fel. De azóta nagyon fáj a derekam, se állni, se ülni, se feküdni nem jó. Ma vagyok a ciklusom 37.napján. Teszt negativ. Járt valaki hasonló helyzetben? Cisztától fáj a derekam? Csak vizes folyásom van. Elnézést kérek, h ilyen hosszúra sikeredett a történet.

2014. jún. 24. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az L3-as csigolyákhoz vannak beidegződve a nemi szervek, húgyhólyag, térd. Bármelyik szervednél is van vmi gáz, igen, fájhat a derekad. A cisztáktól is fájhat. Ha megkéred a párodat, hogy fekve a gerinc melletti izmon matasson egy kicsit, egy konkrét pontot is fog találni, ahonnan a fájdalom indul.
2014. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkértem a férjem, hogy matasson a derekamon, de nem igazán éreztem fájdalmat ahogy nyomkodta, a gerinc mellett sem. Nem vagyok felfázva sem. Ez peteérés végén kezdődött.
2014. jún. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!