Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. napon el keztem verezni...

17. napon el keztem verezni pedig 28-30napra szoktam enyhebb lefolyasu volt 2napig tartot azota enyhebb gorcseim vannak illetve a melleim fajnak feszulnek jo lenne a terheseg de ha jol tudom hormon zavar is lehet?

Figyelt kérdés
olvastam hogy volt olyan akinel ugyan ezzek a tunetek voltak es terhes volt

#terhesség #feherbe eses
2014. jún. 24. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem menszi előtt 2 héttel kb megjött de csak 1-2 napra és alig volt de azért volt.Remélem baba:)Babát szeretnél?
2014. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen nagyon tavaly mutotek petefeszek cistaval azert is valalta a mutetet hogy teherbe tudjak esni a paromal nagyon szeretnenk koszonom a valaszt hat nekem kpzepes erosegu volt 3.an megywk dokihoz
2014. jún. 25. 09:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok azért írj mi lett:)Nekem ez a vérzés barnázással indult neked is?
2014. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
koszonom:) igen csak utana elege elenk piros lwtt en tartok a hormon zavartol is ra adasul igazabol mostanaban kellene meg jonnie erzem is faj a mellem meg enyhe gorcseim vannak
2014. jún. 25. 10:02
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja kellett volna megjönni de még semmi csak menszi szerű görcs.Sosem volt még a 22 ciklus napon ilyen ezért is furcsálom.
2014. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nekem is ez a fura hogy 28-30napra jott meg tobb mint egy eve nagyon varom a 4.et remelwm jo hirt kapok:) lehet akkor nalad baba lesz
2014. jún. 25. 12:09
 7/20 anonim ***** válasza:
Remélem:)De más tünetem nincs már arra is gondolok ami középidőben volt az rendes menszi volt mennyiségtől független és azért nem jön meg mert még korai lenne vagy nem tudom.
2014. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hat ez az nekem ma kelet volna meg jonnie de nem ezzek szerint nem koztes de a mellem az faj feszul szerinted tesztet csinaljak?
2014. jún. 25. 13:15
 9/20 anonim ***** válasza:
A mellfájás az jó jel:)Szerintem csinálj nem veszítesz semmit:))Majd írj drukkolok nagyon:)Én a méhemet érzem olyan furán feszít és mintha puffadt lenne főleg estére.
2014. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
en is drukolok es sok szerencset majd csinalok sztem:)
2014. jún. 25. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!