Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Én már nem értek...

Szerintetek? Én már nem értek semmit, hormon zavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés
2 hét csúszás után,2 negatív teszt--->ma doki.Azt mondta,hogy nem vagyok terhes,de menjek vissza 2hét múlva,ha nem jön meg addig és meg indítja,deee előtte csinaljak reggeli viz.-ből egy terhességi tesztet! Most akk minek teszt ha azt mondta h nem vagyok terhes!!!??? Nem értem!
2013. ápr. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
a biztonság kedvéért, mert nyilván, ha néhány napon belül beágyazódna egy későbbi aktusból, mint amiből terhességet vársz, akkor azt a teszt már kimutatná és nem adna gyógyszert, hogy megjöjjön
2013. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja ő sem 100%-ra, biztosra akar menni, ezért kell majd még egyet tesztelned.

(Bár azt én sem értem, hogy miért nem küldött el vérvételre, az a biztos)

2013. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugy van ahgy az első irja. Most terhes tuti nem vagy de ha továbbra sem jön meg meg akarja hozatni gyógyszerrel, azért kell elöte megint teszt mert ha közbe teherbe esnél nagy bajt okozna az a gyógyszer. Lehet egy késöbbi peteérés és abból akár lehet baba.

Egyik barátnőm járt igy, 2 hónapig nem jött meg neki amire ment orvoshoz hogy mi lehet mert a teszt elötte 2-3 héttel negativ lett. Erre közölték vele hogy kb 5 hetes terhes, de az utolsó menstruációja akkor már lassan 3 hónapja volt. 2 ciklus kimaradt aztán egyeszercsak volt egy peteérés ami megtermékenyült... Nem is tudtak neki pontos időt modnani a szülésre csak méret alapján tippeltek, két hetet csúsztak mert 2 héttel elöbb jött de 4 kg fölött szóval tuti jó időben volt már.

2013. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!