Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellen mikor lehet észrevenni...

Mellen mikor lehet észrevenni a terhességet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem durrantak be, csak a hízástól lett nagyobb
2014. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem szerintem semmit sem változtak. minimálisan sötétedtek a bimbók, meg a párom szerint nagyobbak is, de többnyire ugyan azok a melltartókat hordom mint előtte, csak körbe, mell alatt szűkek egy picit. kicsit csíkosak lettek, striák, kb 20. hét körül de ennyi. nem is fájt nem feszült az elején sem csak pici bimbó érzékenység volt. tehát nem biztos hogy látszani fog bármi is. terhes vagy már? hány hetes? vagy az első tüneteket keresed magadon?
2014. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb az 5.héttől eres, meg sötétül is.
2014. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a késés időpontjától kezdve pokolian érzékeny volt, fájt, viszketett, égett az egész. Nőni is elkezdett már akkoriban és hatalmasak lettek az amúgy 70 A-s melleim. (lett is tejem annyi, hogy a saját babám extrém módon hízott, mellette 1 liter tejet adtam naponta az anyatejgyűjtőnek.)
2014. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után a 2. napon lett a duplája a méretének. Előtte semmi, se eresedés, se keményedés, fájdogálás, duzzanat, semmi...
2014. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!