Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megijedtem! Elmúltam 6 hetes,...

Megijedtem! Elmúltam 6 hetes, eddig minden nap küzdöttem a hányingerrel stb! Ma semmi!? Ugye nem halt el a terhesség? Még csak jövő héten kell visszamennem, a héten nem rendel a dokim! Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Volt már vetélésem,de az hatalmas fájdalommal járt!!
2014. júl. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj minden terhesség más, én most leszek 9 hetes és 2 napja szinte teljesen elmúlt ami annyit jelent hogy másfél hetet volt nálam... persze még visszajöhet. Én azt próbáltam ki hogy letettem a vitaminokat és most sok gyümölcsöt, zöldséget és vitaminokban dús ételeket eszem... sokkal jobb amióta nem szedem őket. Csak ne parázz, a stressz sokkal több bajt hozhat mint az hogy nem hánysz egész nap. :)
2014. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-okozhat
2014. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!Igyekszem megnyugodni!
2014. júl. 1. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggodj.nekem kb 5hetesen kezdodott a hanyinger,hanyas,volt h egy hetig semmi,aztan ujra elo jott.most 13hetes vagyok kb 5napja enyhebb hanyinger volt csak,kezdtem orulni,h vege,erre ma is hanytam.ne aggodd tul...csak nyugi,ne arts a babanak :)
2014. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Egyébként a hőm még mindig fent van!Addig minden ok,ugy?Ma reggel enyhe émelygés volt...
2014. júl. 2. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 6hetes kismama vagy,miert nezed a hodet?nem teljesen mind1?lenyeg,hogy ott a picike elet a pocakodban.ennyire ne stresszelj ra,nehogy pont ez miatt menjen el...
2014. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont azért,mert elvetéltem már egyszer!
2014. júl. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!