Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják jövő hétre?...

Kik nem várják jövő hétre? Április első hete?

Figyelt kérdés
Vannak már jelek?Mikor teszteltek?
2012. ápr. 1. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6ra nem várom. Semmi állapotosságra utaló tünet csak a szokásos mensi előtti derékérzékenység még a melleim sem fájnak sem duzzadnak.
2012. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem 11-ére nem kéne megjonni de nem kell tunet mert nekem speciel nem volt a fiamnál semmi de semmi tunetem.Szorítok:)
2012. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

9-10-re nem várom.

Vannak jelek, de én nem terhességi jelként veszem, ilyenkor még nem szabad a tünetekre adni.

Amúgy tünetem az, hogy extra erősen fájnak a melleim, és rögtön ovuláció után kezdődött életemben először. :) Máskor pedig csak közvetlenül mensi előtt szokott fájni.

Tesztet leghamarabb is csak 12-én csinálnék, ha addig nem jönne meg a mensim.


Drukkolok mindenkinek!


R.

2012. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8.-ára nem várom,ma leesett a hőm másfél fokot,olyan érzésem is van mintha meg akarna jönni,2 napig fájt a derekam mára elmúlt.Remélem a hőm felfog majd menni :)
2012. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a görbém jelenleg, az ovulációmat azt rosszul húzta be, ugyanis az ovulációm a 14. napon lehetett:

[link]


Nektek van görbétek?


R.

2012. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
En 8-ra nem varom, es nagyon fajnak a melleim, es nagyon meg van duzzadva, talan meg igy sosem volt, es a hasikom es fajdogal. Duphastont is szedek remelem ma sikerul. Mit gondoltok lehet terhessegi tunet, vagy csak en beszelem be magamnak?
2012. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Elneztem, nem ma hanem ebben a honapban :)))
2012. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1.vagyok az enyém ilyen:

[link]

2012. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kedves 12:55-ös!

Szerintem még ne gondoljuk, hogy terhesség miatt fáj a mellünk! Persze hátha...:)


Kedves 1.!

Szépen fent van a hőd, reméljük babás lesz a görbéd! :)


Drukkolok mindenkinek!


R.

2012. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Nálam a hő mindig így fent van mensiig ezért nem is lehet tudni, hogy babás e vagy nem.

Sok sikert, hogy babás görbe legyen neked!:)

2012. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!