Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm!...

1 hete késik a menstruációm! Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Május 23. -án menstruáltam utóljára. Azóta semmi. A ciklusom általában 28-29. napos, de 30-33 napos is volt. A fogamzásgátló szedésével nagyjából beállt. De már kb.2 hónapja abba kellett hagynom. A menstruációmnak múlt héten kellett volna megjönni (23-25 között), de azóta semmi. Enyhe fájdalmat érzek a hasamban kb.4 napja, olyan, mint amikor meg akar jönni. De ezen kívül mást nem érzek. Vettem terhességi tesztet (X-Epil). Az egyiket reggel használtam. Akkor nagyon enyhe, alig látható piros csíkot mutatott. A másikkal délután teszteltem. Akkor pedig csak a kontroll csík volt látható. Ez jelenthet terhességet? Megismételjem a tesztet két nap múlva? A fogamzásgátlás abbahagyása is befolyásolja a késést?

2014. júl. 2. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a tesztet? elvileg 1 hetes késésnél már nagyon is mutatnia kellene.

Tesztelj újra szerintem, és töltsd fel, megnézzük :)

2014. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tesztet ma csináltam (reggel és délután 1 körül). Érdemes még egyet ma tesztelni, vagy várjak még vele holnapig vagy esetleg péntekig?
2014. júl. 2. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, és nem látszódott egyértelműen 2 csík? nincs képed a tesztről?
2014. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos képem nincs róla. És a kontroll csík az erősen, de a másik csak nagyon halványan látszódott. Alig lehetett észre venni. Na majd holnap, vagy pénteken még tesztelek egyet, és ha hasonlóképp néz ki, mint az első, akkor feltöltöm!
2014. júl. 2. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy aliglátszik-ért! :) Szerintem két hónappal a fogigátló abbahagyása után még értelmezhetetlen nálad a "késés". De a halvány csík is csík! Szerintem holnap is ismételhetsz, de reggeli elsőből.
2014. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legjobb a reggeli első vizeletből. Szerintem várj vele pár napot, ne tesztelj minden nap és napjában többször. Inkább legyen biztos a teszt; szerintem...
2014. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én áprilisban hagytam abba a szedését áprilisban rendesen meg jött májusban késett 7napot júniusban szintén késett 3napot. lehet egy kicsit be zavart a gyógyszer abba hagyása nálad is. de azért ismételd meg a tesztet pár nap múlva.
2014. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel ismét csináltam egy terhességi tesztet, ami egy jó erős negatív lett. Aztán nem is olyan rég meg megjött a menstruációm. Elgondolkoztam az első tesztemen, amin lehet, hogy az illesztési csíkot hihettem a terhességi csíknak. Nagyon köszönöm a válaszokat, és drukkolok azoknak, akiknek még nem sikerült teherbe esniük, hogy miharabb sikerüljön! :)
2014. júl. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!