Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj lehet? Tegnap volt...

Nagy baj lehet? Tegnap volt egy pár csepp vér de semmi több, tudni hogy nagyon beteg lettem a többi lent!

Figyelt kérdés
21 napos ciklusaim vannak, mikor elmult a 3 nap együtt voltam a párommal, nem védekeztünk csak az elején, nem ment el benne sem meg amugy sem, most egy pár napja beteg lettem magas lázam volt ízületi fájdalom köhögés stb....tehát a doki szerint egy vírus, antibiotikumot szedek tegnap fájt a derekam a hasam mint mikor meg szokott jönni, volt is egy pár csepp vér de semmi semmi több, tegnap volt a 13 napom, a jöv hét szerdára várom, most terhes vagyok azért véreztem segítsetek nagyon félek
2010. jan. 6. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

először is a 21 napos ciklus nagyon kevés, menj vele dokihoz.

kettő: ha nem szeretnétek gyereket, hiába megy vagy nem megy el a párod végig tessék védekezni, mert VESZÉLYES!!

három: most 3 nap egymás után, vagy 3 nappal ezelőtt, vagy 3. nap voltál a pároddal? nem mindegy

valószínű hogy a gyógyszerek és láz zavart be, és az is hogy emiatt később van p.é-d. volt nyálkás hüvelyváladékod? mert akkor tuti p.é


reméljük nem történt baj, de ezeket vedd figyelembe és jobbulást

2010. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miután elmult a menszeszem utánna a harmadik napra, fehéres folyásom van
2010. jan. 6. 07:56
 3/4 A kérdező kommentje:
nyálkás kicsit fehér folyásom van, nem jó írtam az elöbb
2010. jan. 6. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor most van az ovud, azért fáj, és ritka esetben pecsételéssel jár

hány napos volt a vérzésed? azt add hozzá a 3-hoz, és az eredmény az, hogy hanyadik napon voltatok együtt. mivel a ciklus első napja az a vérzés első napja. gondolom a tegnapi 13. napot a vérzés első napjától számítottad, ugye?

a hímivarsejtek akár 5-6 kitűnő esetben akár egy hétig is elélnek várva egy érett tüszőt, hogy megtermékenyítsék. ezért kell védekezni, mindig, ha nem akartok gyereket, mert akár spontán p.éd is lehet bármikor amiről esetleg nem is tudsz és ott a gyerek, hiába mondod, hogy dehát a megvolt amikor együtt voltunk....

ezeket vedd figyelembe és menj orvoshoz, hogy egy számodra megfelelő fogamzási módszert találjatok!

2010. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!