Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetegyüttes?...

Terhességi tünetegyüttes? Pedig lehetetlen, nem? Nem is hinném el.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Május 2-án jött meg a mensim. Május 29-én pozitívat teszteltem. Sajnos elment a Babóca, biokémiai terhességet állapítottak meg. :( Csökkent hcg-ből is ez jött le, és 1től pecsételgettem. 06.10én iszonyat begörcsöltem, és elment a Babó. Pár napja nagyon durva tüneteket észlelek.. hányinger, émelygés (ez előzőleg is volt) szorulás, mellfájdalom (ezek eddig nem voltak) Lehetséges, hogy ilyen korán érezni ilyen tüneteket?? Nem hinném..hogy máris sikerült volna....Doki ugye mondta a legutolsó vizsgálton, hogy nyugodtan próbálkozhatunk.. nem kell várni, szépen kiürültem... nem hinnénk el, hogy most sikerült. 2 napja nega lett a tesztem. Tünetek, viszont durvák...
2014. júl. 4. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj megint.

Nekem minden terhességemnél nagyon korán jöttek a tünetek, még az esedékes vérzés előtt.

2014. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már nagyon korán észleltem terhességi tüneteket, én sem akartam elhinni. Nálad a körülményekre való tekintettel esélyesebbnek tartom, hogy kicsit felborult a hormonháztartásod, bár, ha korán teszteltél, akár még baba is lehet belőle. Mikor kellene megjönnie?
2014. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hát, évek óta próbálkozunk már.. az előzőt is alig hittük el.. pedig szépek voltak az eredmények. Jó magas hcg-t mértek elsőre. Csak aztán csökkent :(

Igen.. és az aluszékonyságot nem is írtam, ami a semmiből rámtör, és ez az előző babócánál is előfordult, csak akkor még nem tudtam be ezt semminek.

Attól félek, esetleg megborulhatott valami hormonális dolog ...

2014. júl. 4. 11:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a 10.-ei vérzést vesszük 1cn-nek, akkor olyan 10 körül kellene.. szóval az soká van... Viszont elötte is pecsételgettem ugye, kaptam is utrot.. de csak itthagyott a Babám... szóval nehéz eldönteni melyik az 1 cn.. :(
2014. júl. 4. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen hogy terhes légy megint :) annak idején nekem is a következő hónapban sikerült és már két éves múlt :) az utolsó együttléthez adj hozzá 14 napot és akkor tesztelj. Szorítok! :)
2014. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!