Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés? 4 évig szedtem...

Teherbeesés? 4 évig szedtem fog. Gátlót és most babát szeretnénk, kb 1 éve hagytam abba, de a mensim rendszertelen néha csak barnázom. Szerintetek? (21 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 6. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2014. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en 7 evig szedtem es mikor abbahagytam kimaradt par honapot. utana is összevissza jött meg. hol 45 napra hol 25 napra. nekem a hőmérős módszer segitett. a ciklus.hu oldalon jol le van irva es vezetni is tudod diagramon. nekem igy 2 honap alatt osszejott a babo. hajrá
2014. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt, 4 évig szedtem, majd abbahagyás után teljesen rendszertelen lett, barnázással karöltve, most 2 éve várunk a babára... Amit tehetsz, menj el hormonális kivizsgálásra, mert valószínűleg neked is tönkre vágta, ez abból áll, hogy a ciklusban minimum 2 (de valahol 3) meghatározott napon megmérik a női hormonokat, a prolaktint, a tesztoszteront és a TSH-t, ebből ki fog derülni, hogy mi okozhatja a rendszertelenséget. Ha megvan az eredmény, endokrinológushoz menj, ne nőgyógyászhoz, mert az endokrinológus ért a hormonrendszerhez! Nekem pl. kiderült, hogy alulműködik a pajzsmirigyem (pedig más tünetem nem volt), és hogy magas a prolaktinom, ezért szenved kárt a peteérésem... Nagyon rossz fiatalon szembesülni ezzel, hogy nem megy könnyen a teherbeesés (majdnem egyidős vagy velem), de minél hamarabb eljutsz dokihoz, annál hamarabb derül ki a probléma, és hogy mit lehet tenni ellene! Hajrá! :)
2014. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 evig szedtem a gyogyszert. Tavaly hagytam abba . Menszi elott es utan is barnaztam. 9 honapra ossze jott a babo .
2014. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!