Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Brocriptin miatt késhet...

Andrea Henrietta kérdése:

Brocriptin miatt késhet ennyit a menstruáció? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A mensrtuációs ciklusom nagyon rendszertelen, és hormonproblémák miatt brocriptint szedek, mert magas a prolaktinszintem.

A párommal többször is voltunk együtt a múlt hónapban, és bár mindíg vigyáztunk, kezdek nyugtalan lenni. A program szerint ami kiszámolja hogy mikorra kéne megjöjjön, már 8 napja késik. (Persze program, és máskor is tévedett már, de azért csak 5-6 nap késéssel) Az elmúlt 4 napban 3 terhességi tesztet is elvégeztem, mindd negatív lett, de a havim mégsem akar megjönni. Holnap és holnapután azért még elvégzek egyet egyet, de addig is:


Az a kérdésem, hogy a brocriptin befolyásolhatja bármilyen módon a ciklusomat? Az endokrinológus azt mondta hogy majd segít beállítani, hogy rendszeres legyen, de csak másfél hónapja szedem. Ennyire gyorsan hatna? (egy picit kétlem)

Tudnátok tanácsot adni? Hálás lennék érte.



2014. jún. 30. 11:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz hogy májusban 2szer jött meg, egyszer a hónap elején és utána 30.-án, így a nagy része átment júniusra... azt esetleg már számolhatnám a júniusi ciklusnak?
2014. jún. 30. 11:36
 2/3 anonim ***** válasza:

mióta elkezdtem szedni, a pontos 31 napos ciklusom minden lett csak nem pontos. Fél évig szedtem a gyógyszert, amúgy minden eredményem tökéletes. A kúra alatt volt 40 napos ciklusom is, meg 26 is. Nem hiszem hogy terhes vagy, persze nem árt ha tesztelsz még.

Nem egyedi eset, hogy kitolódik a ciklus hossza.

2014. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is ebben reménykedtem.

Bár ha még pár napig nem jön meg, felhívom a dokit.

2014. jún. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!